№66 від 17 травня 2019 року "Про скликання ХХХІІ позачергової сесії міської ради сьомого скликання"

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

17 травня 2019 року                                                                                         № 66

"Про скликання ХХХІІ позачергової

сесії міської ради сьомого скликання"

Відповідно до пункту 8 частини четвертої статті 42, пункту 4 статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", керуючись Регламентом Сарненської міської ради, затвердженим рішенням міської ради від 30.11.2015 № 21 із змінами згідно рішення міської ради від 04.03.2016 № 129 та рішенням колегії міської ради від 14 травня 2019 року "Про погодження дати, порядку денного ХХХІІ позачергової сесії міської ради та порядку проведення засідань постійних комісій":

1. Скликати ХХХІІ позачергову сесію міської ради сьомого скликання                           з 22 травня 2019 року.

1. Провести пленарне засідання ХХХІІ позачергової сесії міської ради сьомого скликання 24 травня 2019 року о 15.00 годині в сесійній залі міської ради               (м. Сарни, вул. Широка, 31) з орієнтовним порядком денним, що додається.

1. Виконавчому апарату міськвиконкому:
    • довести до відома депутатів дату, час, місце проведення та орієнтовний порядок денний ХХХІІ позачергової сесії міської ради сьомого скликання;
    • забезпечити депутатів матеріалами ХХХІІ позачергової сесії міської ради;
    • на пленарне засідання ХХХІІ позачергової сесії міської ради запросити представників засобів масової інформації;
    • повідомлення про скликання ХХХІІ позачергової сесії міської ради оприлюднити в газеті «Сарненські новини» та на сайті міської ради в мережі Інтернет.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                              С.Б.УСИК

Додаток

до розпорядження міського голови                                                                                                         від 17.05.2019 № 66

ОРІЄНТОВНИЙ ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

та регламент роботи ХХХІІ  позачергової сесії міської ради VІІ скликання

1. Про порядок денний та регламент роботи ХХХІІ позачергової сесії Сарненської міської ради сьомого скликання.

Доповідає: Усик С.Б. – міський голова.

1. Про заяви, звернення, запити депутатів.

Доповідає: Усик С.Б. – міський голова.

1. Про звіт щодо виконання міського бюджету за І квартал 2019 року.

фінансів.

1. Про затвердження змін до цільових Програм по пріоритетних напрямках розвитку міста Сарни на 2019 рік.

фінансів.

1. Про внесення змін до міського бюджету на 2019 рік.

фінансів.

1. Про присвоєння звання "Почесний громадянин м. Сарни" Криворученку Степану Гавриловичу, учаснику АТО (посмертно).

Доповідає: Бахно В.К. – керуючий справами міськвиконкому.

1. Про затвердження Угоди про партнерську співпрацю між містом Сарни (Україна) та Гміною Длуголенка (Польща).

Доповідає: Палієнко Т.Ф. – секретар ради.

1. Про створення органу приватизації комунального майна територіальної громади м.Сарни, що належить до об’єктів малої приватизації.

Доповідає: Товкач Т.П. – в.о.начальника відділу юридичного забезпечення.

1. Про затвердження переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності територіальної громади м. Сарни, що підлягають приватизації в 2019 році.

Доповідає: Товкач Т.П. – в.о.начальника відділу юридичного забезпечення.

1. Про приватизацію жилого приміщення у гуртожитку по вул. Пирогова, 4/15.

Доповідає: Товкач Т.П. – в.о.начальника відділу юридичного забезпечення.

1. Про розгляд листів, заяв і звернень громадян, підприємств, установ і організацій              м. Сарни із земельних питань.

Доповідає: Корнійчук Н.М. - начальник відділу земельних ресурсів.

1. Різне.

Керуючий справами

міськвиконкому                                                                                          В.К.Бахно

17 квітня 2024