№12 від 25 січня 2021 року "Про відповідального за облік, зберігання і використання печатки у Сарненській міській раді"

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

25 січня 2021 року                                                                                 № 12

Керуючись Законами України «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій», «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст. 104, 105, 107 Цивільного кодексу України, ст. 4, 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців та громадських формувань», ст. 2 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», ч. 4 ст. 31 Закону України «Про Національний архівний фонд та архівні установи», Порядку подання фінансової звітності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2000 № 419, Положення про інвентаризацію активів та зобов'язань, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 02.09.2014 № 879, Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 18.06.2015 № 1000/5, на підставі рішень Сарненської міської ради від 12.11.2020 № 02 «Про початок повноважень депутатів Сарненської міської ради», № 03 «Про початок повноважень Сарненського міського голови», від 20.11.2020 № 14 «Про затвердження структури виконавчих органів, загальної чисельності апарату Сарненської  міської ради та її виконавчих органів», керуючись підпунктом 20 пункту 4 статті 42, частини 8 статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Призначити Ражика Ярослава Миколайовича - начальника відділу архітектури та містобудування управління житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління комунальною власністю виконавчого апарату міської ради відповідальним за зберігання печатки, що використовується для надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, погодження будівельного паспорту забудови земельної ділянки та погодження паспорту прив’язки тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, відтиск якої зображено в додатку до цього розпорядження.

1. Начальнику загального відділу Олені Іванковій забезпечити внесення відповідного запису до журналу обліку печаток і штампів, що застосовуються в Сарненській міській раді.

1. Додаток до цього розпорядження є невід’ємною його частиною.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету Вячеслава Шимка.

Міський голова                                                                Руслан СЕРПЕНІНОВ

до розпорядження міського голови

від 25.01.2021 № 12

Відтиск  ПЕЧАТКИ