№75 від 12 червня 2018 року "Про скликання виконкому"

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

12 червня 2018 року                                                                                     № 75

"Про скликання виконкому"

Відповідно до регламенту роботи виконавчого комітету міської ради, статей 42, 53 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Скликати засідання виконавчого комітету міської ради 20 червня 2018 року о 14.00 год.,  в конференц-залі міської ради (вул. Широка, 31).

1. На розгляд виконкому внести такі питання:

• Про хід виконання рішення міськвиконкому від 14.06.2017 № 198 "Про звіт директора КП "Екосервіс" про діяльність підприємства по забезпеченню безперебійного відведення та очищення стічних вод та заключенню договорів на послуги підприємства".

Інформує: Микосянчик О.С. – директор КП "Екосервіс".

• Про хід виконання рішення міськвиконкому від 20.04.2017 № 136 "Про організацію харчування у дошкільних навчальних  закладах м.Сарни".

Інформує: Палієнко Т.Ф. – секретар ради.

• Про схвалення змін до цільових Програм по пріоритетних напрямках розвитку міста на 2018 рік.

питань.

• Про схвалення змін у додаток до рішення Сарненської міської ради від 11.11.2016 № 324 "Про міську Комплексну програму профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на 2016-2020 роки"

питань.

• Про внесення змін до штатного розпису ФСК "Повір у себе" Сарненської міської ради.

питань.

• Про затвердження норм надання послуг із вивезення побутових відходів у м. Сарни на 2018-2022 роки.

території.

• Про створення комісії по прийняттю в комунальну власність міської ради виконаних робіт по об’єкту "Реконструкція очисних споруд № 2 по вул. Піонерській в м. Сарни (Леоніда Куліша) продуктивністю 200м3/добу".

території.

• Про затвердження актів приймання-передачі основних засобів на баланс КП "Трудіник" та КП "Екосервіс".

території.

• Про внесення змін до додатку 1 рішення виконавчого комітету від 25.08.2016 № 245 "Про затвердження положення та складу конкурсної комісії з призначення управителя багатоквартирного будинку у місті Сарни".

забезпечення.

• Про організацію проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків в м. Сарни.

забезпечення.

• Про затвердження Статуту КП "Екосервіс" Сарненської міської ради.

забезпечення.

• Про затвердження актів приймання-передачі правовстановлюючих документів дошкільним навчальним закладам комунальної власності м.Сарни.

Інформує: Хомич В.А. – перший заступник міського голови.

• Про перспективний план роботи міськвиконкому на ІІ півріччя 2018 року.

Інформує: Бахно В.К. – керуючий справами міськвиконкому.

• Про план роботи міськвиконкому на липень 2018 року.

Інформує: Бахно В.К. – керуючий справами міськвиконкому.

• Про розгляд листів, заяв, звернень громадян, підприємств, установ і організацій м. Сарни.

Інформують: Бахно В.К. – керуючий справами міськвиконкому;

Козярчук Ю.Я. – начальник відділу ЖКГ та

розвитку території;

Товкач Т.П. – головний спеціаліст з юридичного

забезпечення;

Малецька А.Ю. – головний спеціаліст з питань

торгівлі, побуту та громадського харчування;

Арсентєв А.О. – головний спеціаліст із земельних

питань.

• Про розпорядження, прийняті між засіданнями міськвиконкому від 05.2018 до 20.06.2018.

Інформує: Усик С.Б. – міський голова.

• Різне.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами міськвиконкому Бахна В.К.

ВИКОНУЮЧИЙ ОБОВ’ЯЗКИ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ                                                                   В.А.ХОМИЧ

26 квітня 2024
№ від 26 квітня 2024 року "Про схвалення Програми забезпечення депутатської діяльності депутатів Сарненської міської ради на 2025-2027 роки"