№21 від 16 лютого 2018 року "Про скликання виконкому"

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

16 лютого 2018 року                                                                                    № 21

"Про скликання виконкому"

Відповідно до регламенту роботи виконавчого комітету міської ради, статей 42, 53 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Скликати засідання виконавчого комітету міської ради 22 лютого 2018 року о 14.00 год.,  в конференц-залі міської ради (вул. Широка, 31).

1. На розгляд виконкому внести такі питання:

• Про звіт директора МК "Колос"  по створенню умов для розвитку культури, сприяння відродженню традиційної народної творчості.

Інформує: Калюшик Т.М., директор  МК  "Колос".

2.2.   Про хід виконання рішення міськвиконкому від 02.10.2017 № 328 "Про хід підготовки житлового фонду міської комунальної власності до експлуатації в осінньо-зимовий період 2017-2018 років"                                           Інформує: Місько О.О. – директор КП "Житлосервіс".

2.3.   Про розподіл та закріплення          мікрорайонів, вулиць міста за закладами  загальної середньої освіти та закладами дошкільної освіти міста Сарни".

Інформує: Бахно В.К. – керуючий справами  міськвиконкому.

2.4. Про внесення змін до штатного розпису міського клубу «Колос» комунальної власності Сарненської міської ради.

Інформує: Жабчик А.В. – головний спеціаліст з економічних

питань.

• Про план роботи міськвиконкому на березень 2018 року.

Інформує: Бахно В.К. – керуючий справами міськвиконкому.

• Про розгляд листів, заяв, звернень громадян, підприємств, установ і організацій м. Сарни.

Інформують: Хомич В.А. – перший заступник міського голови;

Бахно В.К. – керуючий справами міськвиконкому;

Товкач Т.П. – головний спеціаліст з юридичного

забезпечення;

Малецька А.Ю. – головний спеціаліст з питань

торгівлі, побуту та громадського харчування.

• Про розпорядження, що були видані за період між засіданнями міськвиконкому від 18.01.2018 до 22.02.2018.

Інформує: Усик С.Б. – міський голова

• Різне.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами міськвиконкому Бахна В.К.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                     С.Б.УСИК

23 квітня 2024
№ від 23 квітня 2024 року "Про  схвалення Програми цивільного захисту населення Сарненської міської територіальної  громади на 2025 - 2027 роки"

23 квітня 2024