№88 від 02 липня 2018 року "Про скликання виконкому"

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

02 липня 2018 року                                                                                      № 88

"Про скликання виконкому"

Відповідно до регламенту роботи виконавчого комітету міської ради, статей 42, 53 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Скликати засідання виконавчого комітету міської ради 04 липня 2018 року о 15.00 год.,  в сесійній залі міської ради (вул. Широка, 31).

1. На розгляд виконкому внести питання:

• Про призупинення навчально-виховного процесу дошкільних навчальних закладів м. Сарни у літній період 2018 року.

Інформує: Палієнко Т.Ф. – секретар ради.

• Про проведення інвентаризації майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади м. Сарни.

Інформує: Томілович Г.В. -  державний реєстратор.

• Про розгляд листів, заяв, звернень громадян м. Сарни.

Інформує:  Бахно В.К. – керуючий справами міськвиконкому.

• Різне.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами міськвиконкому Бахна В.К.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                              С.Б.УСИК

Документи → Проєкти рішень ради
15 квітня 2024
Про дострокове розірвання договорів оренди земельних ділянок, управління спадщиною на які перейшло до Сарненської міської ради