№36 від 10 квітня 2018 року "Про скликання виконкому"

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

10 квітня 2018 року                                                                                      № 36

"Про скликання виконкому"

Відповідно до регламенту роботи виконавчого комітету міської ради, статей 42, 53 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Скликати засідання виконавчого комітету міської ради 16 квітня 2018 року о 15.00 год.,  в конференц-залі міської ради (вул. Широка, 31).

1. На розгляд виконкому внести такі питання:

• Звіт про хід і результати виконання міського бюджету за І квартал 2018 року.

Інформує: Жабчик А.В. – головний спеціаліст з економічних

питань.

• Про звіт директора підліткового клубу "Юність"  по   формуванню у дітей вмінь та навичок  за інтересами, забезпечення потреб у творчій самореалізації та інтелектуальному, духовному і фізичному розвитку, створенню умов  для   організації змістовного дозвілля відповідно до здібностей, обдарувань та стану здоров'я вихованців.

Інформує: Макаревич М.П. – директор підліткового клубу

"Юність".

• Про підготовку КП"Житлосервіс", КП"Трудівник" до виконання робіт з благоустою та озелененню території міста у весняно-літній період.

Інформують: Місько О.О. – директор  КП "Житлосервіс";

Гайкевич Г.О. – виконуюча обов’язки директора

КП"Трудівник.

• Про затвердження протоколу засідання конкурсної комісії по відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів комунальної власності м. Сарни.

Інформує: Товкач Т.П. – головний спеціаліст з юридичного

забезпечення.

• Про план роботи міськвиконкому на травень 2018 року.

Інформує: Бахно В.К. – керуючий справами міськвиконкому.

• Про розгляд листів, заяв, звернень громадян, підприємств, установ і організацій м. Сарни.

Інформують: Бахно В.К. – керуючий справами міськвиконкому;

Козярчук Ю.Я. – начальник відділу ЖКГ та

розвитку території;

Товкач Т.П. – головний спеціаліст з юридичного

забезпечення;

Малецька А.Ю. – головний спеціаліст з питань

торгівлі, побуту та громадського харчування;

Арсентєв А.О. – головний спеціаліст із земельних

питань.

• Про розпорядження, що були видані за період між засіданнями міськвиконкому від 21.03.2018 до 16.04.2018.

Інформує: Усик С.Б. – міський голова

• Різне.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами міськвиконкому Бахна В.К.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                              С.Б.УСИК

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"

18 квітня 2024