№ 111 від 30 травня 2024 року "Про застосування зовнішнього контролю"

С А Р Н Е Н С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

30 травня 2024 року                                                                                  № 111

Про застосування зовнішнього контролю

29.05.2024 під №22-02/35 в Сарненській міській раді зареєстровано повідомлення директора КНП «Сарненський ЦПМСД» Сарненської міської ради Максимук Ольги Анатоліївни про конфлікт інтересів, в якому зазначено, що у неї,  у розумінні Закону України «Про запобігання корупції», виникає конфлікт інтересів при виконанні службових повноважень у зв’язку з тим, що вона отримала погодження на прийняття її на посаду лікаря-інфекціоніста адміністративно-управлінського та обслуговуючого підрозділу, як внутрішнього сумісника на 0,5 штатних одиниці.

Зважаючи на вищевикладене, з метою недопущення порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» та запобігання потенційного конфлікту інтересів в Сарненській міській раді, відповідно до вимог частин 3,4 статті 28 та частини 1 статті 29 Закону України «Про запобігання корупції», керуючись  статтями 42 та 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Застосувати зовнішній контроль за розглядом та вирішенням директором КНП «Сарненський ЦПМСД» Сарненської міської ради Максимук Ольгою Анатоліївною всіх питань що стосуються діяльності лікаря - інфекціоніста адміністративно - управлінського та обслуговуючого підрозділу КНП «Сарненський ЦПМСД» Сарненської міської ради, шляхом перевірки та візування проектів всіх документів з зазначених питань (оформлення табелів обліку робочого часу, відряджень, оплати праці, призначення премій, встановлення доплат, надбавок, виплати матеріальної допомоги на оздоровлення тощо) уповноваженим по контролю.

2. Визначити уповноваженим на проведення зовнішнього контролю Шило Світлану Миколаївну-головного спеціаліста юридичного відділу Сарненської міської ради.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

В.о.міського голови                                                                                              Іван НАЗАРЕЦЬ

№ 111 від 30 травня 2024 року "Про застосування зовнішнього контролю".doc

06 вересня 2024
Про надання статусу дитини, яка  постраждала  внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, Прутьку Ярославу Миколайовичу