С А Р Н Е Н С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

29 травня 2024 року                                                                                                                  № 110

Про результати здійснення державного нагляду

(контролю) за дотриманням вимог законодавства

у сфері охорони навколишнього природного середовища

та заходи щодо усунення виявлених порушень

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про охорону навколишнього природного середовища», на виконання вимоги Державної екологічної інспекції Поліського округу від 17.05.2024 № 33, з метою усунення порушень вимог природоохоронного законодавства, виявлених під час здійснення державного нагляду (контролю) за дотриманням Сарненською міською радою вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища в частині здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади у період з 08.04.2024 по 17.05.2024, та дотримання вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища на території Сарненської міської територіальної громади:

1. Доручити керівникам структурних підрозділів (начальникам відділу по управлінню природними ресурсами, регулювання земельних відносин Мацкову О.В., відділу агропромислового розвитку Ковальчуку Р.А., начальнику Управління житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління комунальною власністю Козярчуку Ю.Я.):

1.1. Забезпечити виконання вимоги Державної екологічної інспекції Поліського округу від 17.05.2024 № 33 щодо усунення порушень вимог природоохоронного законодавства, виявлених під час здійснення державного нагляду (контролю) за дотриманням Сарненською міською радою вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища в частині здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади у період з 08.04.2024 по 17.05.2024.

1.2. Підготувати до 01.08.2024 зміни до Положень про структурні підрозділи та посадових інструкцій у частині дотримання вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища на території Сарненської міської територіальної громади.

1.3. Проінформувати до 03.10.2024 Державну екологічну інспекцію Поліського округу щодо дотриманням вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища та заходи щодо усунення виявлених порушень.

1. Керівникам комунальних підприємств, закладів, установ та організацій Сарненської міської територіальної громади забезпечити неухильне виконання вимог законодавства України у сфері охорони навколишнього природного середовища.
  2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступників міського голови згідно з функціональними обов’язками.

Виконуючий обов’язки

міського голови                                                                                                          Іван НАЗАРЕЦЬ

06 вересня 2024
Про надання статусу дитини, яка  постраждала  внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, Прутьку Ярославу Миколайовичу