, Адміністратор

№81 від 07 травня 2021 року "Про застосування зовнішнього контролю"

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

 

07 травня 2021 року                                                                                 № 81

 

 

Про застосування зовнішнього контролю

 

 

06.05.2021 під №02\13-545 в Сарненській міській раді зареєстровано лист Сарненської районної ради Рівненської області, в якому зазначено, що у головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської міської ради Іванюка Василя Петровича, як керівника юридичної особи публічного права, перебуває у прямому підпорядкуванні близька особа, а саме : дружина Іванюк Руслана Іванівна, працююча на посаді завідувача отоларингологічним відділенням комунального некомерційного підприємства «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської міської ради, що являється конфліктом інтересів у розумінні Закону України «Про запобігання корупції».

         Зважаючи на вищевикладене, з метою недопущення порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» та запобігання потенційного конфлікту інтересів в Сарненській міській раді, відповідно до вимог частин 3,4 статті 28 та частини 1 статті 29 Закону України «Про запобігання корупції», керуючись  статтями 42 та 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Застосувати зовнішній контроль за розглядом та вирішенням головним лікарем комунального некомерційного підприємства «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської міської ради Іванюком Василем Петровичем питань щодо притягнення до дисциплінарної відповідальності, переведення на іншу посаду, оформлення відряджень, оплати праці (в тому числі призначення премій, встановлення доплат, надбавок, виплати матеріальної допомоги на оздоровлення тощо) завідувачу отоларингологічного відділення комунального некомерційного підприємства «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської міської ради Іванюк Руслани Іванівни, шляхом перевірки та візування проектів рішень з зазначених питань уповноваженим по контролю.
  2. Визначити уповноваженим на проведення зовнішнього контролю Шило Світлану Миколаївну-головного спеціаліста юридичного відділу Сарненської міської ради.
  3. Головному лікарю комунального некомерційного підприємства «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської міської ради Іванюку Василю Петровичу щомісяця надавати уповноваженому на проведення зовнішнього контролю для перевірки та візування проекти організаційно-розпорядчих документів, що стосуються наявності конфлікту інтересів.
  4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

        

 

Міський голова                                                                   Руслан СЕРПЕНІНОВ

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
19 серпня 2022
Гарбар В.М. Благоустрій магазину Київстар

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
19 серпня 2022
Про надання дозволу на рух великогогабаритного транспорту ДЛГ -12.08.2022

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
19 серпня 2022
Благоустрій магазину МЕЛОДІЯ

Документи → Розпорядження міського голови → 2022 рік → Серпень
10 серпня 2022
№185 від 10 серпня 2022 року "Про створення комісії з визначення  спортсменів, тренерів, спортивних команд Сарненської міської територіальної громади на 2022-2024 рокина отримання щомісячної підтримки"

Документи → Розпорядження міського голови → 2022 рік → Серпень
10 серпня 2022
№182 від 10 серпня 2022 року "  Про нагородження Подякою Сарненського міського голови"

Пошук документів