, Адміністратор

№81 від 07 травня 2021 року "Про застосування зовнішнього контролю"

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

 

07 травня 2021 року                                                                                 № 81

 

 

Про застосування зовнішнього контролю

 

 

06.05.2021 під №02\13-545 в Сарненській міській раді зареєстровано лист Сарненської районної ради Рівненської області, в якому зазначено, що у головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської міської ради Іванюка Василя Петровича, як керівника юридичної особи публічного права, перебуває у прямому підпорядкуванні близька особа, а саме : дружина Іванюк Руслана Іванівна, працююча на посаді завідувача отоларингологічним відділенням комунального некомерційного підприємства «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської міської ради, що являється конфліктом інтересів у розумінні Закону України «Про запобігання корупції».

         Зважаючи на вищевикладене, з метою недопущення порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» та запобігання потенційного конфлікту інтересів в Сарненській міській раді, відповідно до вимог частин 3,4 статті 28 та частини 1 статті 29 Закону України «Про запобігання корупції», керуючись  статтями 42 та 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Застосувати зовнішній контроль за розглядом та вирішенням головним лікарем комунального некомерційного підприємства «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської міської ради Іванюком Василем Петровичем питань щодо притягнення до дисциплінарної відповідальності, переведення на іншу посаду, оформлення відряджень, оплати праці (в тому числі призначення премій, встановлення доплат, надбавок, виплати матеріальної допомоги на оздоровлення тощо) завідувачу отоларингологічного відділення комунального некомерційного підприємства «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської міської ради Іванюк Руслани Іванівни, шляхом перевірки та візування проектів рішень з зазначених питань уповноваженим по контролю.
  2. Визначити уповноваженим на проведення зовнішнього контролю Шило Світлану Миколаївну-головного спеціаліста юридичного відділу Сарненської міської ради.
  3. Головному лікарю комунального некомерційного підприємства «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської міської ради Іванюку Василю Петровичу щомісяця надавати уповноваженому на проведення зовнішнього контролю для перевірки та візування проекти організаційно-розпорядчих документів, що стосуються наявності конфлікту інтересів.
  4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

        

 

Міський голова                                                                   Руслан СЕРПЕНІНОВ

Останні документи

Документи → Проєкти рішень 26-ї сесії міської ради
08 грудня 2023
Про затвердження раніше введених штатних одиниць закладів освіти комунальної власності Сарненської міської ради

Документи → Проєкти рішень 26-ї сесії міської ради
08 грудня 2023
Про затвердження розпоряджень Сарненського міського голови, виданих у міжсесійний період

Документи → Проєкти рішень 26-ї сесії міської ради
08 грудня 2023
Про бюджет Сарненської міської територіальної громади на 2024 рік (1756600000)

Документи → Проєкти рішень 26-ї сесії міської ради
08 грудня 2023
Про передачу транспортних засобів з балансу управління освіти Сарненської міської ради на баланс комунального підприємства Сарненської міської ради «Екосервіс»

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
08 грудня 2023
№ від 08 грудня 2023 року "Про надання повноважень відділу соціального захисту Сарненської міської ради на прийняття рішень щодо призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі"

Пошук документів