С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

09 липня 2024 року                                                                                                     № 150

Про скликання засідання виконавчого

комітету міської ради

Відповідно до регламенту роботи виконавчого комітету міської ради, затвердженого рішенням виконкому від 04.12.2020 № 407 "Про регламент роботи виконавчого комітету міської ради", статті 53 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Скликати засідання виконавчого комітету міської ради 11 липня 2024 року о 15.00 год. у залі засідань Сарненської міської ради.

1. На розгляд виконкому внести такі питання:

2.1. Про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на території Сарненської міської територіальної громади за 6 місяців 2024 року.

Інформує: Іванюк Василь Анатолійович – т.в.о. начальника Сарненського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області.

2.2. Про затвердження Бюджетного регламенту проходження бюджетного процесу в Сарненській міській територіальній громаді.

Інформує: Радько Олена Анатоліївна – начальник фінансового управління Сарненської міської ради.

2.3. Про надання повноважень на складання протоколів про адміністративні правопорушення.

2.4. Про схвалення змін до Програми забезпечення виконання судових рішень та виконавчих документів на 2022-2024 роки.

Інформує: Бриж Інна Дмитрівна – головний спеціаліст юридичного відділу.

2.5. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 30.04.2024 №220 «Про проведення опалювального періоду 2023-2024 років на території Сарненської міської територіальної громади та заходи щодо підготовки до опалювального періоду 2024-2025 років».

2.6. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 04.12.2020 року № 412 «Про створення комісії з питань видалення зелених насаджень при виконавчому комітеті Сарненської міської ради».

2.7. Про схвалення змін до Програми по здійсненню благоустрою на 2022-2024 роки.

2.8. Про погодження ПП «Продюсерський центр «Гастролі» проведення циркових вистав.

2.9. Про затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню.

Інформує: Цуман Оксана Олегівна – головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту та інфраструктури.

2.10. Про схвалення змін до Програми соціального захисту громадян «Турбота» на 2022-2024 роки.

2.11. Про схвалення змін до Програми з надання допомоги хворим, які проживають на території громади та отримують програмний гемодіаліз та потребують імуносупресивної терапії на 2022-2024 роки.

2.12. Про надання одноразової грошової допомоги мешканцям Сарненської міської територіальної громади.

2.13. Про надання допомоги на поховання.

Інформує: Малецька Анна Юріївна – начальник відділу соціального захисту.

2.14. Про погодження Порядку встановлення розміру плати батьків за навчання у комунальному закладі «Сарненська мистецька школа» Сарненської міської ради на 2024-2025 навчальний рік.

Інформує: Раковець Едуард Кирилович – начальник управління культури, туризму, молоді та спорту Сарненської міської ради.

2.15. Про встановлення тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням альтернативних джерел енергії, для КП «Сарнитеплосервіс».

Інформує: Янок Ігор Михайлович – начальник відділу соціально-економічного розвитку.

2.16. Про схвалення змін до Програми підготовки та підтримки підрозділів територіальної оборони, Збройних Сил України та місцевого населення до участі в русі національного спротиву в Сарненській міській територіальній громаді на 2022 – 2024 роки.

2.17. Про надання дозволу на списання паливно-мастильних матеріалів.

Інформує: Міщеня Володимир Петрович – заступник міського голови.

2.18. Про переведення садового будинку у жилий будинок Новака В.А.

Інформує: Ражик Ярослав Миколайович – начальник відділу архітектури та містобудування.

2.19. Про розгляд заяви Водченко Ніни Миколаївни про взяття її на облік громадян, що потребують надання житлового приміщення для тимчасового проживання з фонду житла, призначеного для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб.

2.20. Про розгляд заяви Годунок Тетяни Павлівни про постановку на квартирну чергу у виконавчому комітеті Сарненської міської ради дитини, позбавленої батьківського піклування, Арсонова Юрія Олександровича.

2.21. Про розгляд заяви  Набухотного Олексія Андрійовича про постановку його на квартирну чергу у виконавчому комітеті Сарненської міської ради.

2.22. Про розгляд заяви Росощика Романа Миколайовича про постановку його на квартирну чергу у виконавчому комітеті Сарненської міської ради.

2.23. Про розгляд заяви Русяновської Ольги Іванівни про постановку на квартирну чергу у виконавчому комітеті Сарненської міської ради дитини, позбавленої батьківського піклування, Демченко Вікторії Іванівни.

Інформує: Шило Світлана Миколаївна – головний спеціаліст юридичного відділу.

2.24. Про розгляд заяви про вихід з членів особистого селянського господарства мешканки Городецького старостинського округу №4.

Інформує: Арсентєв Андрій Олександрович  – головний спеціаліст відділу по управлінню природними ресурсами, регулювання земельних відносин.

2.25. Різне.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                                               Руслан СЕРПЕНІНОВ

№ 150 від 09 липня 2024 року "Про скликання засідання виконавчого комітету міської ради".doc

16 вересня 2024
Про надання статусу дитини, яка  постраждала  внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, Городнюку Юрію Сергійовичу