МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

07 вересня 2021 року                                                                               № 193

У зв’язку з кадровими змінами та з метою організації складання актів обстеження матеріально-побутових умов сімей для призначення (відновлення) державної соціальної допомоги, житлової субсидії та інших соціальних виплат в Сарненській міській територіальній громаді, на виконання постанови Кабінету Міністрів України №1091 від 21.08.2001 «Деякі питання надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям» зі змінами, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42, частиною 8 статті 59, статтею 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

Внести зміни в пункту 1 розпорядження міського голови від 26.01.2021 №13 «Про визначення відповідальних осіб по складанню актів обстеження матеріально-побутових умов у населених пунктах Сарненської міської територіальної громади» такого змісту:

• виключити зі списку уповноважених осіб по складанню актів обстеження матеріально-побутових умов у населених пунктах Сарненської міської територіальної громади Набухотну Галину Іванівну;
  • включити до вищезазначеного списку головних спеціалістів відділу соціального захисту Сарненської міської ради Фішмана Юрія Лазаровича та Царук Наталію Леонідівну.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника Сарненського міського голови Івана НАЗАРЦЯ.

Міський голова                                                                       Руслан СЕРПЕНІНОВ

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"

18 квітня 2024