№279 від 01 грудня 2021 року "Про визначення уповноважених осіб по складанню актів обстеження матеріально-побутових умов у населених пунктах Сарненської міської територіальної громади"

С А Р Н Е Н С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

01 грудня 2021 року                                                                                    № 279

З метою організації складання актів обстеження матеріально-побутових умов сімей для призначення (відновлення) державної соціальної допомоги, житлової субсидії та інших соціальних виплат в Сарненській міській територіальній громаді, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2001 №1091  «Деякі питання надання державної соціальної
допомоги малозабезпеченим сім'ям» зі змінами, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42, частиною 8 статті 59, статтею 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:         1. Визначити уповноважених осіб по складанню актів обстеження матеріально-побутових умов для призначення (відновлення) державної соціальної допомоги та інших соціальних виплат у населених пунктах Сарненської міської територіальної громади,  що передбачені законодавством, і передавати їх до управління праці та соціального захисту населення Сарненської РДА для прийняття відповідних управлінських рішень:

ФІШМАНА

Юрія Лазаровича

-        - м. Сарни, виконуючий обов’язки начальника відділу соціального захисту Сарненської міської ради.

ЦАРУК

Наталію Леонідівну

-        - м.Сарни, головний спеціаліст відділу соціального захисту Сарненської міської ради.

СТАРОСТИ СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГІВ

ГАМЗУ

Олену Авакумівну

- с. Довге, с. Тутовичі, с. Чемерне.

ГОЛЬОНКО

Олену Степанівну

- с. Бутейки, с. Велике Вербче, с. Вирка.

БАКАРОВУ

Наталію Миколаївну

- с. Маслопуща, с. Стрільськ.

ГУБЕНЮ

Ларису Михайлівну

- с. Висове, с. Цепцевичі.

БОРОВИКА

Романа Володимировича

- с. Іванівка, с. Орлівка, с. Костянтинівка.

ШКОДИЧА

Павла Олексійовича

- с. Білятичі, с. Мар’янівна, с. Любиковичі.

ТИТЕЧКА

Віктора Петровича

- с. Корост, с. Одринки, с. Мале Вербче.

ДОЛІДА

Леоніда Володимировича

- с. Ремчиці, с. Копище, с. Тріскині,                            с. Яринівка.

ВАГНЕР

Ірину Миколаївну

- с. Люхча, с. Глушицьке, с. Глушиця,                          с. Обірки, с. Дубки.

БАНАЦЬКОГО

Тараса Івановича

- с. Кричильськ, с. Поляна, с. Убереж, с. Угли.

БАСИК

Ірину Миколаївну

-        - с. Велехів, с. Городець, с. Сварині.

1. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження міського голови від 26.01.2021 № 13 «Про визначення уповноважених осіб по складанню актів обстеження матеріально-побутових умов у населених пунктах Сарненської міської територіальної громади» (із змінами).
  2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника Сарненського міського голови Івана НАЗАРЦЯ.

Міський голова                                                                       Руслан СЕРПЕНІНОВ

26 квітня 2024
№ від 26 квітня 2024 року "Про схвалення Програми забезпечення депутатської діяльності депутатів Сарненської міської ради на 2025-2027 роки"

26 квітня 2024