С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

(VІII С К Л И К А Н Н Я)

07 грудня 2022 року

№ 1082

Про внесення змін до рішення Сарненської міської ради від 14.07.2022 № 925 «Про створення фонду захисних споруд цивільного захисту Сарненської міської територіальної громади» (із змінами)

Відповідно до статей 19, 32 Кодексу цивільного захисту України, Порядку створення, утримання фонду захисних споруд цивільного захисту та ведення його обліку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 березня 2017 року № 138 «Деякі питання використання захисних споруд цивільного захисту»,  наказу Міністерства внутрішніх справ України від 09.07.2018  №579 «Про затвердження вимог з питань використання та обліку фонду захисних споруд цивільного захисту» (зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30.07.2018  №879/32331), з метою забезпечення населення засобами колективного захисту, за погодженням із постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до фонду захисних споруд цивільного захисту Сарненської міської територіальної громади, доповнивши його згідно з додатком.
  2. Усі інші положення рішення Сарненської міської ради від 14.07.2022 №925 «Про створення фонду захисних споруд цивільного захисту Сарненської міської територіальної громади» (із змінами) залишаються незмінними та є обов’язковими до виконання на території Сарненської міської територіальної громади.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (Ігор М’якішев), а організацію виконання – на заступника міського голови Володимира МІЩЕНЮ.

Міський голова                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

Додаток.doc

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"