№11 від 07 лютого 2020 року "Про скликання виконкому"

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

07 лютого 2020 року                                                                           № 11

"Про скликання виконкому"

Відповідно до регламенту роботи виконавчого комітету міської ради, затвердженого рішенням міськвиконкому від 18.11.2015 № 357 "Про регламент роботи виконавчого комітету міської ради", статті 53 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні",  виконком міської ради

1. Скликати засідання виконавчого комітету міської ради 14 лютого 2020 року о 14.00 год.,  в конференц-залі міської ради (вул. Широка, 31).

1. На розгляд виконкому внести такі питання:

• Про схвалення звіту про виконання Програми соціально-економічного і культурного розвитку міста у 2019 році.

Інформує: Світлана Усик – міський голова.

• Про схвалення звіту про виконання міського бюджету у 2019 році.

бюджету та фінансів.

• Про хід виконання рішення міськвиконкому від 18.09.2019 № 308 "Про хід підготовки житлового фонду міської комунальної власності до експлуатації в осінньо-зимовий період 2019-2020 років".

Інформує: Олександр Місько – директор КП "Житлосервіс".

• Про роботу міськвиконкому по виконанню Закону України "Про звернення громадян" за II півріччя 2019 року.

Інформує: Олена Іванкова – начальник загального відділу.

• Про схвалення цільової програми надання одноразової грошової допомоги для мешканців, які постраждали внаслідок пожежі в місті Сарни на 2020 рік.

бюджету та фінансів.

• Про ліміти споживання теплової і електричної енергії, природного газу, води та інших видів паливно-енергетичних ресурсів бюджетними установами, які фінансуються з міського бюджету, на 2020 рік.

бюджету та фінансів.

• Про внесення змін до Статуту комунального підприємства Сарненської міської ради "Житлосервіс".

Інформує: Яна Шостак  – начальник відділу юридичного

забезпечення.

• Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 20.03.2019 № 74 "Про створення комісії по прийняттю до комунальної власності територіальної громади м. Сарни об’єкта нерухомості державної власності – малосімейного житлового будинку по вул. Київській, 22.

Інформує: Тетяна Товкач  – головний спеціаліст з  юридичного

забезпечення.

• Про нагородження членів Сарненської районної Спілки ветеранів Афганістану Почесними грамотами.

Інформує: Віктор Бахно – керуючий справами виконавчого

комітету.

• Про план роботи міськвиконкому на березень 2020 року.

Інформує: Віктор Бахно – керуючий справами виконавчого

комітету.

• Про розгляд листів, заяв, звернень громадян, підприємств, установ і організацій м. Сарни.

Інформують:

Віктор Бахно – керуючий справами виконавчого комітету;

Юрій Козярчук – начальник відділу ЖКГ та розвитку території;

Яна Шостак – начальник відділу юридичного забезпечення;

Андрій Арсентєв – головний спеціаліст із земельних питань;

Тетяна Товкач – головний спеціаліст з юридичного забезпечення;

Анна Малецька – головний спеціаліст з питань торгівлі, побуту та

громадського харчування.

• Про рішення виконавчого комітету міської ради, розпорядження міського голови, що були прийняті, видані за період між засіданнями виконкому від 12.2019 до 14.03.2020.

Інформує: Світлана Усик – міський голова.

• Різне.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету Віктора Бахна.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                                      СВІТЛАНА УСИК

28 березня 2024

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Березень
28 березня 2024