№16 від 03 лютого 2021 року "Про відповідального за облік, зберігання і використання штампів"

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

03 лютого 2021 року                                                                              № 16

"Про відповідального за облік, зберігання і використання штампів"

Керуючись Законами України «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій», «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст. 104, 105, 107 Цивільного кодексу України, ст. 4, 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців та громадських формувань», ст. 2 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», ч. 4 ст. 31 Закону України «Про Національний архівний фонд та архівні установи», Порядку подання фінансової звітності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2000 № 419, Положення про інвентаризацію активів та зобов'язань, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 02.09.2014 № 879, Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 18.06.2015 № 1000/5, на підставі рішень Сарненської міської ради від 12.11.2020 № 02 «Про початок повноважень депутатів Сарненської міської ради» та № 03 «Про початок повноважень Сарненського міського голови», від 15.12.2020 № 17 "Про початок реорганізації Великовербченської сільської ради шляхом приєднання до Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області", № 18 "Про початок реорганізації Городецької сільської ради шляхом приєднання до Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області", № 19    "Про початок реорганізації Коростської сільської ради шляхом приєднання до Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області", № 20 "Про початок реорганізації Костянтинівської сільської ради шляхом приєднання до Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області", № 21 "Про початок реорганізації Кричильської сільської ради Сарненського району Рівненської області шляхом приєднання до Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області", № 22 "Про початок реорганізації Любиковицької сільської ради шляхом приєднання до Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області", № 23 "Про початок реорганізації  Люхчанської сільської ради шляхом приєднання до Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області", № 24 "Про початок реорганізації  Ремчицької сільської ради шляхом приєднання до Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області", № 25 "Про початок реорганізації  Стрільської сільської ради шляхом приєднання до Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області", № 26 "Про початок реорганізації Тутовицької сільської ради шляхом приєднання до Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області", керуючись підпунктом 20 пункту 4 статті 42, частини 8 статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Призначити діловодів Сарненської міської ради відповідальними за зберігання штампів, відтиск яких зображений в додатку до цього розпорядження, які використовуються для оформлення документів при реєстрації та знятті з реєстрації місця проживання осіб.

1. Начальнику загального відділу Олені Іванковій забезпечити внесення відповідного запису до журналу обліку печаток і штампів, що застосовуються в Сарненській міській раді.

1. Додаток до цього розпорядження є невід’ємною його частиною.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету Вячеслава Шимка.

Міський голова                                                                Руслан СЕРПЕНІНОВ

до розпорядження міського голови

від 03.02.2021 № 16

Відтиск  ШТАМПІВ,