, Головний редактор

№272 від 24 листопада 2021 року "Про скликання позачергової 8-ї сесії міської ради восьмого скликання"

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

 

24 листопада 2021 року                                                                                    № 272

 

Про скликання  позачергової 8-ї сесії  

міської  ради восьмого скликання

 

      Відповідно до пункту 8 частини 4 статті 42, частин 4, 10 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Регламентом Сарненської міської ради, затвердженим рішенням міської ради від 20.11.2020 № 13 (зі змінами):

 1. Скликати позачергову 8-му сесію міської ради восьмого скликання з  25 листопада  2021 року.
 2. Провести перше пленарне засідання позачергової 8-ї сесії міської ради восьмого скликання 30 листопада 2021 року о 14.00 у залі  засідань Сарненської міської ради (м. Сарни, вул. Широка, 31)  з орієнтовним порядком денним, що додається.
 3. Провести друге пленарне засідання позачергової 8-ї сесії міської ради восьмого скликання 7 грудня 2021 року о 14.00 у залі  засідань Сарненської міської ради (м. Сарни, вул. Широка, 31) з орієнтовним порядком денним, що додається.
 4. Апарату виконавчого комітету міської ради:
  • довести до відома депутатів дату, час, місце проведення та орієнтовний порядок денний позачергової 8-ї сесії міської ради восьмого скликання;
  • забезпечити депутатів матеріалами позачергової 8-ї сесії міської ради;
  • повідомлення про скликання позачергової 8-ї сесії міської ради оприлюднити на офіційному сайті міської ради в мережі Інтернет.
 5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на секретаря міської ради Андрія Мичку.

 

 

Міський голова                                         Руслан СЕРПЕНІНОВ                                                                         

                                                                                                                               

                                                                                                                                                                

                                                                                              Додаток

                                                                                              до розпорядження міського голови                                                                                                                                          від 24 листопада 2021 року

                                                                                              № 272

 

 

ОРІЄНТОВНИЙ ПОРЯДОК ДЕННИЙ

ПОЗАЧЕРГОВОЇ  ВОСЬМОЇ СЕСІЇ

Сарненської міської ради восьмого скликання

 

Перше пленарне засідання

30 листопада 2021 року

14.00

 

 1. Про Програму забезпечення мобілізаційної підготовки на території Сарненської міської територіальної громади на 2022-2024 роки.
 2. Про Програму військово-патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних Силах України та інших військових формуваннях на території Сарненської міської територіальної громади  на 2022-2024 роки.
 3. Про затвердження змін до цільової Програми з надання допомоги хворим, які проживають на території громади та отримують програмний гемодіаліз, на 2021 рік.
 4. Про внесення змін до бюджету Сарненської міської територіальної громади на 2021 рік.                                                                                                                     
 5. Про передачу індивідуально визначеного майна комунальної власності Сарненської міської територіальної громади в оперативне управління Глушицькій гімназії Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області.
 6. Про передачу матеріальних цінностей з балансу КНП «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської міської ради.
 7. Про передачу індивідуально визначеного майна комунальної власності Сарненської міської територіальної громади в оперативне управління Сарненському ліцею № 4 Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області.
 8. Про передачу індивідуально визначеного майна комунальної власності Сарненської міської територіальної громади в оперативне управління закладу дошкільної освіти (ясла – садок) № 5 «Вербиченька» Сарненської міської ради.
 9. Про прийняття у комунальну власність Сарненської міської  територіальної громади будівлі. (складське приміщення по вул. Центральній у с.Любиковичі).
 10. Про прийняття у комунальну власність Сарненської міської  територіальної громади в особі Сарненської міської ради нерухомого майна.
 11. Про передачу деяких об’єктів із комунальної власності Сарненської міської територіальної громади у комунальну власність Вирівської сільської ради Сарненського району Рівненської області.
 12. Про внесення змін до переліку об’єктів нерухомого майна комунальної власності Сарненської міської територіальної громади.
 13. Про передачу термометра безконтактного з балансу управління культури, туризму, молоді та спорту Сарненської міської ради на баланс та в оперативне управління Сарненської міської ради.
 14. Про зміну видів економічної діяльності КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЗЕЛЕНИЙ КРАЙ» САРНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ та затвердження статуту в новій редакції (Код ЄДРПОУ 39812793).
 15. Про зміну видів економічної діяльності КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «САРНИ-АРЕНА» САРНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (Код ЄДРПОУ 32404244) та затвердження статуту в новій редакції.

 

 

Друге пленарне засідання

                                   7 грудня 2021 року

14.00

16. Про внесення змін до Положення про молодіжну раду при Сарненській міській раді.

17. Про затвердження змін до Програми підтримки творчих колективів, аматорських об’єднань, виконавців, митців, діячів культури, учнів громади на 2022-2024 роки.

18. Про внесення змін до Програми «Надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку» на 2021 рік.

19. Про внесення змін до Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2021-2022 роки.

20. Про внесення змін до  Програми розвитку вторинної/спеціалізованої медичної допомоги на території громади та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської міської ради на 2021-2023 роки.

21. Про внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2020 № 83 «Про затвердження цільових програм по пріоритетних напрямках розвитку Сарненської міської територіальної громади на 2021 рік».

22.Про затвердження переліку об’єктів спроможної мережі з надання первинної медичної допомоги у Сарненській міській територіальній громаді.

23. Про внесення змін до структури виконавчих органів, загальної чисельності апарату Сарненської  міської ради та її виконавчих органів.

24. Про делегування повноважень Управлінню освіти Сарненської міської ради.

25. Про внесення змін до рішення Сарненської міської ради № 195 від 28 травня 2021 року «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника  комунального закладу загальної середньої освіти Сарненської міської ради».

26. Про затвердження передавального акта загальноосвітньої вечірньої (заочної) школи ІІІ ступеня Сарненської міської ради  Сарненського району Рівненської області.

27. Про затвердження передавального акта Сарненської початкової школи Сарненської міської ради  Сарненського району Рівненської області.

28. Про внесення змін до рішення Сарненської міської ради № 125 від 25 лютого 2021 року «Про внесення змін до рішень Сарненської  міської ради».

29. Про затвердження Статуту комунальної установи «Сарненський інклюзивно-ресурсний центр» Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області в новій редакції.

30. Про затвердження плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Сарненської міської ради на 2022 рік.

31.Про надання дозволу на розроблення детального плану території.  (вул. Я.Губені, 2 в м. Сарни)

32. Про надання дозволу на розроблення детального плану території. (вул. Молодіжна, 9 в с. Цепцевичі)

33. Про надання дозволу на розроблення детального плану території. (вул. Суворова в м. Сарни) 

34. Про затвердження детального плану території. (вул. Героїв Берестечка)

35. Про надання дозволу на розроблення детального плану території. (вулиці Соборна, Отамана Сірка, Бервлянська та Хвощувата)

36. Про передачу матеріальних цінностей з балансу КП «САРНИ-АРЕНА» Сарненської міської ради.

37. Про створення аукціонної комісії з продажу об’єктів малої приватизації

комунальної власності Сарненської міської територіальної громади.  

38. Про затвердження положення про діяльність аукціонної комісії з  продажу об’єктів малої приватизації комунальної власності Сарненської міської територіальної громади.

39. Про надання згоди на прийняття у комунальну власність Сарненської міської територіальної громади закінченого реконструкцією об’єкта  – реконструкція дитячого терапевтичного корпусу під дитячий терапевтичний корпус з приймальним відділенням КНП «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської районної ради за адресою: вул.Ярослава Мудрого, 3, м.Сарни, Рівненська область.

40. Про передачу нерухомого та іншого індивідуально визначеного майна на баланс  комунальному некомерційному підприємству «Сарненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської міської ради.

41.Про розгляд листів, заяв, звернень громадян, підприємств, установ і організацій  Сарненської міської ради із земельних питань.  

42. Різне.

 

Секретар ради                                                                              Андрій МИЧКА

Прикріплені файли
rozp-ii-sklikannja-8-ji-sesiji-2021.doc.doc

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікунів для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікуна для недієздатних осіб"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 11 січня 2022 року "Про встановлення режиму роботи  ательє з ремонту одягу в орендованому приміщенні у м.Сарни по вул. Ярослава  Мудрого, 8"

Пошук документів

Корисні посилання