№147 від 11 грудня 2020 року "Про скликання ІІ позачергової сесії міської ради восьмого скликання"

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

11 грудня 2020 року                                                                                   № 147

"Про скликання ІІ позачергової

сесії  міської  ради восьмого скликання"

На виконання вимог Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій", відповідно до частини другої статті 42, частини 6 статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", керуючись Регламентом Сарненської міської ради, затвердженим рішенням міської ради від 20.11.2020 № 13

1. Скликати ІІ позачергову сесію міської ради восьмого скликання                           з 14 грудня 2020 року.

1. Провести пленарне засідання ІІ позачергової сесії міської ради восьмого скликання 15 грудня 2020 року о 15.00 годині в актовій залі МБК «Залізничник» (м. Сарни, вул. Залізнична, 18) з орієнтовним порядком денним, що додається.

1. Апарату виконавчого комітету міської ради:
    • довести до відома депутатів дату, час, місце проведення та орієнтовний порядок денний ІІ позачергової сесії міської ради восьмого скликання;
    • забезпечити депутатів матеріалами ІІ позачергової сесії міської ради;
    • на пленарне засідання ІІ позачергової сесії міської ради запросити представників засобів масової інформації;
    • повідомлення про скликання ІІ позачергової сесії міської ради оприлюднити на сайті міської ради в мережі Інтернет.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                          Руслан СЕРПЕНІНОВ

Додаток

до розпорядження міського голови                                                                                                   від 11.12.2020 № 147

ОРІЄНТОВНИЙ ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

ІІ позачергової сесії міської ради VІІІ скликання

1. Про внесення змін до сільського бюджету Великовербченської сільської ради на 2020 рік (17316501000).

Доповідає: Івашко Людмила Степанівна – головний бухгалтер

Великовербченської сільської ради.

1. Про внесення змін до сільського бюджету Городецької сільської ради на 2020 рік (17302510000).

Доповідає: Сафонік Любов Андріївна – головний бухгалтер Городецької

сільської ради.

1. Про внесення змін до сільського бюджету Коростської сільської ради а 2020рік (17316507000).

Доповідає: Чиж Оксана Василівна – головний бухгалтер Коростської

сільської ради.

1. Про внесення змін до сільського бюджету Костянтинівської сільської ради на 2020 рік (17316508000).

Доповідає: Усачик Марія Володимирівна – виконуюча обов’язки головного

бухгалтера Костянтинівської сільської ради.

1. Про внесення змін до сільського бюджету Кричильської сільської ради на 2020 рік (17316509000).

Доповідає: Бородавко Тетяна Степанівна – головний бухгалтер

Кричильської сільської ради.

1. Про внесення змін до сільського бюджету Любиковицької сільської ради на 2020рік (17316511000).

Доповідає: Скибан Галина Павлівна – головний бухгалтер Любиковицької

сільської ради.

1. Про внесення змін до сільського бюджету Люхчанської сільської ради на 2020 рік (17316512000).

Доповідає: Рибачок Ірина Вікторівна – виконуюча обов’язки головного

бухгалтера Люхчанської сільської ради.

1. Про внесення змін до сільського бюджету Стрільської сільської ради на 2020 рік (17316516000).

Доповідає: Мізюрко Ольга Вікторівна – виконуюча обов’язки головного

бухгалтера Стрільської сільської ради.

1. Про внесення змін до сільського бюджету Тутовицької сільської ради на 2020 рік (17316518000).

Доповідає: Леончик Олена Миколаївна – бухгалтер Тутовицької сільської

ради.

1. Про внесення змін до міського бюджету на 2020 рік.

Доповідає: Захарчук Алла Олександрівна – головний спеціаліст з

економічних питань.

1. Різне.

Керуючий справами