МІСЬКОГО ГОЛОВИ

14 вересня 2021 року                                                                              № 202

Про скликання  чергової 7-ї сесії

міської  ради восьмого скликання

Відповідно до пункту 8 частини 4 статті 42, частин 4, 10 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Регламентом Сарненської міської ради, затвердженим рішенням міської ради від 20.11.2020 № 13:

1. Скликати чергову 7-му сесію міської ради восьмого скликання                           з  22 вересня  2021 року.
  2. Провести пленарне засідання чергової 7-ї сесії міської ради восьмого скликання 24 вересня 2021 року о 14.00 у залі  засідань Сарненської районної ради (м. Сарни, вул. Демократична, 51)  з орієнтовним порядком денним, що додається.
  3. Апарату виконавчого комітету міської ради:
    • довести до відома депутатів дату, час, місце проведення та орієнтовний порядок денний чергової 7-ї сесії міської ради восьмого скликання;
    • забезпечити депутатів матеріалами чергової 7-ї сесії міської ради;
    • на пленарне засідання чергової 7-ї сесії міської ради запросити представників засобів масової інформації;
    • повідомлення про скликання чергової 7-ї сесії міської ради опублікувати в газеті «Сарненські новини» та оприлюднити на офіційному сайті міської ради в мережі Інтернет.
  4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на секретаря міської ради Андрія Мичку.

Міський голова                                                                       Руслан СЕРПЕНІНОВ

до розпорядження міського голови

від 14 вересня 2021 року № 202

ОРІЄНТОВНИЙ ПОРЯДОК ДЕННИЙ

ЧЕРГОВОЇ  СЬОМОЇ СЕСІЇ

Сарненської міської ради восьмого скликання

1. Про Прогноз бюджету Сарненської міської територіальної громади на 2022-2024 роки.
  2. Про затвердження Програми енергозбереження та енергоефективності Сарненської міської територіальної громади на 2021 – 2025 роки.
  3. Про затвердження змін до цільової Програми з надання допомоги хворим, які проживають на території громади та отримують програмний гемодіаліз, на 2021 рік.
  4. Про внесення змін до бюджету Сарненської міської територіальної громади на 2021 рік.
  5. Про відзнаку Сарненської міської ради «Гордість громади».
  6. Про схвалення проєкту договору про співробітництво.
  7. Про надання дозволу виконавчому комітету Сарненської міської ради на розроблення детального плану території для будівництва мийки автомобілів із приміщенням обслуговування водіїв та пасажирів по вул. Молодіжна, 9 в с. Цепцевичі Сарненського району.
  8. Про внесення змін до рішення міської ради від 28.05.2021 №254 «Про надання дозволу виконавчому комітету Сарненської міської ради на розроблення детального плану території, обмеженої вулицями Військова та Суворова, для будівництва торгово-розважального комплексу в м. Сарни.
  9. Про визнання таким, що втратило чинність, рішення Кричильської сільської ради Сарненського району Рівненської області від 09.10.2020 № 544 «Про укладання договору управління спадковим майном (не переоформленими земельними частками (паями)».
  • Про розгляд листів, заяв, звернень громадян, підприємств, установ і організацій Сарненської міської ради із земельних питань.
  1. Різне.

Секретар ради                                                                                  Андрій МИЧКА

№202 від 14 вересня 2021 року "Про скликання чергової 7-ї сесії міської ради восьмого скликання".doc

19 квітня 2024