№229 від 20 жовтня 2021 року "Про створення комісії по передачі майна майна комунальної власності Сарненської міської територіальної громади з балансу комунального некомерційного підприємства «Сарненська центральна районна лікарня» Са..."

У  К  Р  А  Ї  Н  А

С А Р Н Е Н С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

06  жовтня 2021 року                                                                                   № 229

Про створення комісії по
передачі майна майна комунальної власності

Сарненської міської територіальної громади

з балансу комунального некомерційного

підприємства «Сарненська центральна районна

лікарня» Сарненської міської ради на баланс

комунального підприємства «Житлосервіс»

Сарненської міської ради

На виконання рішення Сарненської міської ради VІIІ скликання від 24.09.2021 року  № 468:

1. Створити комісію по передачі по передачі майна майна комунальної власності Сарненської міської територіальної громади  з балансу комунального некомерційного підприємства «Сарненська центральна районна  лікарня» Сарненської міської ради на баланс комунального підприємства «Житлосервіс» Сарненської міської ради, у складі:

Місько О.О.

Лімонов Е.М.

Гуславська С.М.

Іванюк В.П.

Ільчук В.В.

–

Директор комунального підприємства «Житлосервіс» Сарненської  міської ради;

Головний інженер комунального підприємства «Житлосервіс» Сарненської  міської ради;

Головний бухгалтер комунального підприємства «Житлосервіс» Сарненської  міської ради.

Головний лікар КНП «Сарненська центральна районна лікарня»;

Головний бухгалтер КНП «Сарненська центральна районна лікарня».

2.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою, а організацію виконання покласти на заступника міського голови В. Міщеню.

Міський голова                                                                   Руслан СЕРПЕНІНОВ

229-stvorennja-komisiji.doc.doc

06 вересня 2024
Про надання статусу дитини, яка  постраждала  внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, Прутьку Ярославу Миколайовичу