МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

02 вересня 2021 року                                                                  №  187

Про створення комісії по
передачі індивідуально визначеного майна

комунальної власності Сарненської

міської територіальної громади

в оперативне управління комунальному

підприємству «Житлосервіс» Сарненської

міської ради

На виконання рішень Сарненської міської ради VІIІ скликання від 14.07.2021 року  №№ 359, 360:

Створити комісію по передачі індивідуально визначеного майна комунальної власності Сарненської міської територіальної громади в оперативне управління комунальному підприємству «Житлосервіс» Сарненської  міської ради, у складі:

Міщеня В.П.

Шостак Я.С.

Думніцька О.П.

Місько О.О.

Лімонов Е.М.

Гуславська С.М.

Заступник міського голови, голова комісії;

Начальник відділу управління

комунальною власністю

управління  ЖКГ, транспорту,

містобудування,

архітектури та управління

комунальною власністю;

Начальник відділу фінансово-господарського забезпечення – головний бухгалтер;

Директор комунального підприємства «Житлосервіс» Сарненської  міської ради;

Головний інженер комунального підприємства «Житлосервіс» Сарненської  міської ради;

Головний бухгалтер комунального підприємства «Житлосервіс» Сарненської  міської ради.

2.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою, а організацію виконання покласти на заступника міського голови В. Міщеню.

Міський голова                                                                   Руслан СЕРПЕНІНОВ

18 квітня 2024
№ від 18 квітня 2024 року "Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"

18 квітня 2024