№48 від 04 квітня 2019 року "Про міський конкурсу великодніх писанок та композицій "Дивописанка""

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

04 квітня 2019                                                                                        № 48

"Про   міський конкурсу

великодніх писанок та

композицій "Дивописанка"

З метою популяризації українських традицій, розвитку і поширення українського писанкарства, пропаганди української культури, сімейних цінностей, активізацію внутрішнього туризму міста, відповідно до пункту двадцять частини 4 статті 42, пункту 8 статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Провести міський конкурс Великодніх писанок та композицій "Дивописанка" (далі Конкурс).

1. Затвердити Положення про проведення Конкурсу згідно з додатком 1.

1. Затвердити склад журі для визначення переможця в Конкурсі згідно з додатком 2.

1. Оприлюднити положення про Конкурс у засобах масової інформації та на офіційному сайті міської ради.

1. Контроль за виконанням цього ропорядження покласти на керуючого справами міськвиконкому Бахна В.К.

Міський голова                                                                              С.Б.Усик

до розпорядження міського голови

від 04.04.2019 № 48

П о л о ж е н н я

про проведення  міського  конкурсу великодніх писанок

та композицій "Дивописанка"

1.Загальні положення

• Міський конкурс великодніх писанок та композицій "Дивописанка"– це етнопроект, що відроджує традиції писанкарства та має стати традиційним невід’ємним атрибутом свята Великодня для жителів міста Сарни.
  • Організатор конкурсу – Сарненська міська рада (далі – Організатор).
  • До участі в організації та проведення конкурсу залучаються громадські об’єднання, заклади освіти, підприємства, установи і організації всіх форм власності та фізичні особи (за згодою).
  • Метою конкурсу є популяризація українських традицій, поширення писанкарства як художнього явища, творче спілкування, виховання у дітей поваги до національної культури та історії нашого народу, розвиток творчих здібностей дітей, підлітків, молоді.
  • Місце проведення конкурсу – сквер по вулиці Широкій ("Великодня галявина").

2.Умови участі у конкурсі, вимоги до робіт

• Писанки та композиції мають бути прикрашені з дотриманням правил та вимог техніки безпеки та протипожежного захисту (без використання предметів зі скла, вибухонебезпечних та легкозаймистих речовин) з використанням матеріалів стійких до несприятливих погодних умов.

3.Порядок проведення конкурсу

• В ході проведення конкурсу проводяться тематичні зустрічі з залученням майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, майстер-класи, народознавчі повідомлення тощо.
  • До організації та проведення конкурсу залучаються депутати міської ради, члени виконавчого комітету, майстри народно-ужиткового мистецтва, громадські ради, спонсори тощо.
  • Учасники конкурсу передають готові писанки та композиції до Сарненської міської ради у день проведення конкурсу 03.05.2019 року, до 10.00 год..
  • Кожній роботі, яка подана на конкурс буде присвоєно номер. Після оприлюднення результатів конкурсу названо ім’я переможців.
  1. 4Визначення переможців конкурсу, нагородження.

• Переможці конкурсу визначаються у двох номінаціях:

– Великодні писанки;

– Великодні композиції.

Для визначення переможців конкурсу утворюється журі конкурсу писанок та композицій (далі – Журі).

• До складу Журі входять працівники закладів культури, освіти та фахівці в галузі образотворчого мистецтва. Рішення Журі оформляється протоколом.

• Визначення переможців проходить у один етап. Рішення щодо переможців приймається за максимальною сумою балів, поданих за кожну роботу.

• Критерії оцінки робіт:
  • творчий підхід;
  • художній рівень виконання, естетична цінність творчої роботи;
  • рівень володіння технікою, майстерність виконання, охайність роботи.

• Переможці та призери у номінаціях нагороджуються грамотами,   Сарненської міської ради та сувенірами.

• Організатори Конкурсу залишають за собою право використовувати "Великодню галявину" з метою промоції та рекомендують її для включення до рекламних буклетів про місто та туристичних маршрутів.

• Інформацію про учасників і переможців конкурсу буде висвітлено в місцевих засобах масової інформації та на офіційному сайті Сарненської міської ради.

Керуючий справами

міськувиконкому                                                                                              В.К.Бахно

до розпорядження міського голови

від 04.04.2019  № 48

Склад  журі

для визначення переможців конкурсу Великодніх писанок

та композицій "Дивописанка"

1. Бахно Віктор Каленикович - керуючий справами міськвиконкому,

голова журі.

1. Іванкова Олена Петрівна - начальник загального відділу

міськвиконкому, секретар журі.

члени ЖУРІ:

1. Ворон Людмила Іванівна - директор МБК "Сузір’я".
  2. Городнюк Володимир Павлович - директор ВПУ-22.
  3. Дашко Вікторія Володимирівна - директор КЗ "Сарненський історико-

етнографічний музей.

1. Килюшик Тетяна Миколаївна - завідувач міського клубу "Колос".
  2. Красномовець Катерина Олександрівна- молодший науковий співробітник

КЗ "Сарненський історико-

етнографічний музей".

1. Куришко Галина Іванівна - директор МБК "Залізничник.
  2. Набухотна Галина Іванівна - головний спеціаліст по роботі з

молоддю і спорту.

Керуючий справами

міськвиконкому                                                                             В.К.Бахно