№300 від 15 вересня 2020 року "Про конкурс на кращий ескіз пам’ятника воїнам АТО/ООС у м. Сарни."

03 вересня 2020 року                                                                             № 300

Про  конкурс  на кращий ескіз пам’ятника

воїнам АТО/ООС  у м. Сарни.

З метою залучення громадськості до виготовлення проєкту пам’ятника воїнам АТО/ООС, в м. Сарни, відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради від 19.08.2020 № 273 «Про  клопотання громадської організації «Районна ветеранська спілка учасників АТО Сарненщини», керуючись статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Оголосити конкурс на кращий ескіз пам’ятника воїнам АТО/ООС (далі – конкурс).

1. Затвердити Положення про проведення конкурсу згідно з додатком 1.

1. Затвердити склад конкурсної комісії з визначення кращого ескізу пам’ятника воїнам АТО/ООС  (далі – конкурсна комісія) згідно з додатком 2.

1. Забезпечити висвітлення конкурсу, прийняття ескіз-ідей конкурсу, в період з 05.09.2020 року до 20.09.2020 року.

1. Провести громадське обговорення пропозицій ескізу пам’ятника з 20 до 30 вересня 2020 року.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету міської ради Віктора Бахна.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                             СВІТЛАНА УСИК

до рішення виконавчого

комітету міської ради

від 03.09.2020 № 300

про  конкурс  на кращий ескіз пам’ятника   воїнам АТО/ООС в м. Сарни

1.Загальна частина

1.1. До участі в конкурсі запрошуються учні старших класів, студенти   навчальних закладів, художники, скульптори, представники громадських організацій.

1.2. Участь у конкурсі безкоштовна.

1.3. Конкурсні матеріали стають власністю засновника конкурсу, не підлягають поверненню авторам, у зв’язку з подальшим використанням в експозиційній та видавничій діяльності.

1. Мета конкурсу

2.1. Конкурс проводиться з метою визначення ескізу пам»ятника воїнам АТО/ООС з подальшим його виготовленням та встановленням, морально-патріотичного виховання молоді, увічнення пам’яті   учасників АТО/ООС,  які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

2.2. Основними завданнями конкурсу є:

– видбір кращого ескізу пам»ятника ;

– надання навчальним закладам, громадським організаціям, громадянам міста можливості взяти участь у процесі створення пам’ятника шляхом відкритого і публічного обговорення пропозицій проєктів.

1. Засновники конкурсу

3.1. Засновником конкурсу на кращий ескіз   пам»ятника воїнам АТО/ООС у м. Сарни є Сарненська міська рада та  громадські організації   учасників АТО Сарненщини.

1. Вимоги до оформлення конкурсних робіт

4.1. Конкурсні роботи надаються в електронному варіанті, виконаному в одній із  графічних програм, та у друкованому вигляді, у вигляді малюнків, виконаних  у  форматі А4, А3 із зазначенням розмірів.

4.2. У представленому на Конкурс комплекті в електронному та друкованому вигляді повинні міститись: – кольорове рішення ескізу або чорно-білий варіант ескізу; – текст пояснювальної записки щодо задуму майбутнього пам’ятника; – відомості про автора/авторів.

1. Термін проведення конкурсу

5.1. Прийом робіт триває до 20.09.2020 року на e-mail: miskaradas@gmail.com   або особисто у каб. 209 (міська рада,                    вул. Широка, 31), тел. 3-56-55.

6.Загальні критерії відбору переможців

• При оцінюванні робіт будуть враховуватися такі критерії:
  • оригінальність;
  • відповідність цілям і завданням конкурсу;
  • виразність і глибина відображення теми конкурсу;

– художній рівень представлених робіт.

• Ескіз переможця буде втілений в пам’ятнику із зазначенням прізвища автора.

Керуючий справами виконавчого

комітету міської ради                                                                 Віктор  Бахно

до рішення виконавчого

комітету міської ради

від 03.09.2020 № 300

КОНКУРСНА КОМІСІЯ

з визначення  кращого ескізу пам’ятника воїнам АТО/ООС  у м. Сарни

Палієнко Тамара Федорівна           - секретар ради,  голова комісії.

Бахно Віктор Каленикович            - керуючий справами виконавчого

комітету міської ради, секретар комісії.

ЧЛЕНИ КОМІСІЇ:

Пригарський Андрій Павлович      -голова ГО «Сарненська ветеранська  спілка учасників АТО та захисників Вітчизни» (за згодою).

Куришко Віталій Михайлович       - голова ГО «Районна ветеранська спілка

учасників АТОСарненщини»(за згодою).

Хільчишин В’ячеслав Павлович   - голова ГО « Сарненська спілка

учасників бойових дій та АТО «УВО»

Городнюк Володимир Павлович   - директор ВПУ-22, депутат міської ради

Арсентєв Андрій  Олександрович           - в.о.начальника відділу земельних

ресурсів.

Куришко-Шаргар Яна Іванівна      - член виконавчого комітету міської ради

Лаврущенко Сергій Олександрович- член виконавчого комітету міської

ради (за згодою).

Товкач Тетяна Павлівна                   - головний спеціаліст з юридичного

забезпечення.

Дзугань В»ячеслав Іванович           -  депутат міської ради (за згодою).

Керуючий справами виконавчого

комітету міської ради                                                                 Віктор  Бахно

18 квітня 2024
№ від 18 квітня 2024 року "Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"