№131 від 02 жовтня 2019 року "Про затвердження Положення про проведення культурно-спортивного свята "Козацькі розваги""

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

02 жовтня 2019 року                                                                              № 131

"Про затвердження Положення

про проведення культурно-спортивного

свята "Козацькі розваги"

З метою активізації спортивно-масової роботи, популяризації здорового способу життя, залучення дітей та молоді до активного відпочинку, збереження та розвитку національних  традицій, відзначення Дня захисника України та Дня Українського козацтва, відповідно до  пункту 20 частини 4 статті 42, пункту 8 статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Затвердити Положення про проведення культурно-спортивного свята „Козацькі розваги”, 13 жовтня 2019 року, присвяченого Дню Українського козацтва та Дню захисника України (додаток).

1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами міськвиконкому Віктора Бахна.

Міський голова                                                                 Світлана Усик

до розпорядження міського голови

від 02.10.2019 № 131

про проведення культурно-спортивного свята "Козацькі розваги"

Мета та завдання

Культурно-спортивне свято «Козацькі розваги» проводиться з метою активізації спортивно-масової роботи, популяризації здорового способу життя, залучення дітей та молоді до активного відпочинку, збереження та розвитку національних  традицій, відзначення Дня захисника України та Дня Українського козацтва.

Місце та час проведення

Свято відбудеться 13.10.2019 о 13.00 годині на території скверу «Залізничник».

Організація і проведення свята

Загальне керівництво з організації та проведення свята покладається на організаційний комітет. Безпосереднє проведення свята покладається на суддівську колегію, керівників спортивних секцій та гуртків закладів культури міста.

Відповідальність за підготовку місця проведення, медичне обслуговування учасників свята покладається на директора МБК «Залізничник».

Учасники змагань та умови проведення

У культурно-спортивному святі "Козацькі розваги" беруть участь           4 команди: ПК «Юність», МБК «Сузір'я», МБК «Залізничник», МК «Колос» (вік учасників 10-13 років). Склад команди 7 осіб. Кожна команда повинна мати: а) назву команди (напис на табличці); б) власні знаки відмінності – тематичну атрибутику. Свято проводиться згідно діючих та оголошених правил у день проведення заходу.

Фінансування

Витрати пов'язані  з проведенням свята за рахунок організаторів.

Нагородження учасників змагань

Переможці у окремих видах нагороджуються Грамотами, призами. Команди-учасники нагороджуються Подяками та заохочувальними призами.

Безпека при проведенні змагань. Підготовка споруд

- у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025 "Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально  відведених місць для проведення  масових спортивних та культурно – видовищних заходів"  покладається на їх власників;

Керуючий справами

виконавчого комітету                                                          Віктор Бахно

23 квітня 2024
№ від 23 квітня 2024 року "Про затвердження подання до суду про призначення опікуна для недієздатної особи"