№184 від 23 грудня 2019 року "Про проведения міського конкурсу дитячого малюнку “Наше різдво”"

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

23 грудня  2019 року                                                                               № 184

"Про проведения міського конкурсу

дитячого малюнку “Наше різдво”

З метою популяризації та пропагування сімейних традицій святкування Різдва, любові до цінностей сім»ї, розвитку мистецтва серед дітей, реалізації їх творчих здібностей, підготовки та проведення Новорічно-різдвяних свят, відповідно до пункту двадцять частини 4 статті 42, частини 8 статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Оголосити та провести міський конкурс дитячого малюнку "Наше різдво"

з 25 грудня 2019 до 19 січня 2020 року.

1. Затвердити Положення про проведення в місті Сарни міського

конкурсу "Наше різдво"  (додаток).

1. Начальнику загального відділу міськвиконкому (Іванкова О.П.) оприлюднити у засобах масової інформації Положення про проведення міського конкурсу "Наше різдво".

1. Комісії до 19.01.2020 року підвести підсумки конкурсу та визначити переможців.

1. Відзначення переможців конкурсу в трьох номінаціх провести згідно з затвердженим Положенням.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови Віктора Бахна.

Міський голова                                                                СВІТЛАНА УСИК

Додаток до розпорядження

міського голови

від 23 грудня 2019 р. № 184

про проведення  міського конкурсу дитячого малюнку

«Наше Різдво»

Загальні положення

Міський конкурс дитячого малюнку „Наше Різдво” (надалі – Конкурс) проводиться Сарненською міською радою в період Новорічно-Різдвяних свят, з метою популяризації та пропагування сімейних традицій святкування Різдва, виховання любові до цінностей сім’ї, розвитку творчого мистецтва, серед дітей та надання їм можливості реалізації власних здібностей.

Організатори Конкурсу

Організаторами Конкурсу є Сарненська міська рада.
Строки проведення

Конкурс проводиться в період з 25 грудня 2019 року до 19 січня 2020 року. Прийом конкурсних робіт здійснюється в період до 15 січня 2020 року. Конкурсні індивідуальні роботи подаються до міської ради (м.Сарни, вул. Широка, 31, І поверх: реєстраційний центр; каб. № 104)

Учасники Конкурсу

В Конкурсі беруть участь діти м.Сарни за трьома віковими категоріями:

• молодша група: 6-9 років;
    • середня група:10-15 років;
  • старша група – 16-18 років).

Вимоги до конкурсних робіт

1. Конкурсні роботи мають бути виконані індивідуально. Обов'язковою є самостійність дітей у виконанні роботи.
  2. Техніка виконання конкурсних робіт (олівці, фарби, фломастери) обирається дитиною (автором) на власний розсуд.
    3. У конкурсних роботах має бути зображено тематику сімейних Різдвяних традицій, які підтримуються роками в їхніх сім’ях, родинах.
  3. Розмір конкурсної роботи має бути форматом А-4 (297x210).
    5. На зворотному боці конкурсної роботи повинно бути зазначено: назва роботи, прізвище, ім’я та вік автора, навчальний заклад, клас, номер телефону, додаткова інформація.
    6. Надіслані конкурсні роботи не оформляються рамками, паспарту, наклейками, надписами та ін.
  4. Конкурсні роботи авторам не повертаються і не рецензуються.
  5.  До участі у Конкурсі не допускаються роботи, які не відповідають умовам, що визначені цим Положенням.

Критерії оцінки конкурсних робіт

Оцінювання робіт виходячи з критеріїв:
• оригінальність ідеї;
• тематична відповідність та повнота розкриття визначеної теми;
• творчий підхід (не допускається копіювання, запозичення тем тощо);
• рівень володіння технікою виконання, матеріалом;
• охайність конкурсної роботи.

Підведення підсумків Конкурсу, нагородження

Для оцінки конкурсних робіт утворюється журі, до складу якого залучаються представники організаторів Конкурсу та фахівці (додається).Підведення підсумків Конкурсу та нагородження відбувається в урочистій обстановці. За результатами Конкурсу визначаються І, ІІ та ІІІ місця у трьох вікових категоріях. Автори робіт, що зайняли призові місця нагороджуються грамотами та подарунками.

Витрати на проведення Конкурсу здійснюються за рахунок організатора, а також інших залучених, незаборонених законодавством, коштів.
Роботи переможців будуть розміщені на офіційному сайті міської ради.

Переможці будуть попередньо повідомлені про час і місце нагородження.

Керуючий справами

міськвиконкому                                                                   Віктор Бахно

Додаток до

Положення Конкурсу