, Головний редактор

№124 від 06 квітня 2022 року "Про затвердження  тарифів на платні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Сарненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської міської ради у новій редакції"

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

06 квітня 2022 року                                                                                      № 124

 

 

Про затвердження  тарифів на платні

послуги, що надаються комунальним

некомерційним підприємством «Сарненський

центр первинної медико-санітарної допомоги»

Сарненської міської ради у новій редакції

 

          Керуючись статтями  28, 32 та ч.6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я» (зі змінами),  Постанови Кабінету Міністрів України від 17 вересня 1996 року № 1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних і комунальних закладах охорони здоров’я та вищих медичних навчальних закладах» (із змінами), Статуту комунального некомерційного підприємства «Сарненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської міської ради, Положення про платні  послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Сарненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської міської ради та  з метою покращення медичного обслуговування і залучення додаткових коштів для розвитку матеріально-технічної бази комунального некомерційного підприємства «Сарненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської  міської ради», виконавчий комітет Сарненської міської ради        

 

В И Р І Ш И В:

 

  1. Затвердити тарифи на платні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Сарненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської міської ради у новій редакції згідно з додатком, що додається.
  2. Оприлюднити це рішення на сайті підприємства, в офіційних засобах масової інформації та на сайті Сарненської міської ради.
  3. Це рішення набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення.
  4. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на відділ  охорони здоров’я Сарненської  міської ради (Азізова О.А.).
  5. 5. Рішення виконавчого комітету Сарненської міської ради від 23 березня 2021 року №123 «Про встановлення тарифів на платні медичні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Сарненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської міської ради» визнати таким, що втратило чинність.
  6. 6. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника Сарненського міського голови Івана НАЗАРЦЯ та керуючого справами виконавчого комітету Сарненської міської ради Вячеслава ШИМКА.

 

 

 

Міський голова                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

 

Прикріплені файли
124-pmsd-platni-poslugi.doc.doc

Останні документи

Документи → Проєкти рішень міської ради 19-ї сесії
20 березня 2023
Про внесення змін до Програми  підтримки спортсменів, тренерів, спортивних команд Сарненської міської територіальної громади на 2022-2024 роки

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
20 березня 2023
Про внесення змін до Програми  підтримки спортсменів, тренерів, спортивних команд Сарненської міської територіальної громади на 2022-2024 роки

Документи → Розпорядження міського голови → 2023 рік → Березень
20 березня 2023
№60 від 17 березня 2023 року "Про утворення ініціативної  робочої групи з реалізації Плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року"

Документи → Проєкти рішень міської ради 19-ї сесії
17 березня 2023
Про затвердження висновку про вартість майна  

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
17 березня 2023
Про участь батька у вихованні дитини

Пошук документів