С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

Р І Ш Е Н Н Я

20 грудня 2021 року                                                                                       № 598

Про  схвалення змін до  Програми розвитку

та фінансової підтримки комунального

некомерційного підприємства «Сарненський

центр первинної медико-санітарної допомоги»

Сарненської міської ради на 2021-2024 роки

Керуючись підпунктом 1 пункту «а» статті 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Схвалити зміни до Програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Сарненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської міської ради на 2021-2024 роки, затвердженої рішенням Сарненської міської ради від 24.12.2020 р. № 83 (зі змінами), а саме: виклавши додаток до програми в новій редакції, що додається.
  2. Подати ці зміни на затвердження Сарненській міській раді.
  3. Фінансовому управлінню Сарненської міської ради передбачити кошти на виконання заходів програми при внесенні змін до бюджету Сарненської міської територіальної громади на 2021-2024 роки.
  4. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Івана Назарця.

Міський голова                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

598-programa-pmsd.doc.doc

26 липня 2024
Про звіт щодо виконання бюджету Сарненської міської територіальної громади   за І півріччя 2024 року