№123 від 06 квітня 2022 року "Про встановлення середніх цін на ритуальні послуги та товари ритуальної належності для КП «Екосервіс»"

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

Р І Ш Е Н Н Я

06 квітня 2022року                                                                            № 123

Розглянувши клопотання КП «Екосервіс» від 22.03.2022 №464/22 щодо встановлення середніх цін на ритуальні послуги та товари ритуальної належності, керуючись статтями 8 та 12 Закону України «Про поховання та похоронну справу»,  постановою Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2004 року № 1445 «Про затвердження Порядку проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності і осіб з інвалідністю внаслідок війни»( із змінами), наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 19 листопада 2003 року № 194 зареєстровано в Міністерстві юстиції України за №338/8937 від 18.03.2004р. «Про затвердження Єдиної методики визначення вартості надання громадянам необхідного мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг, реалізації предметів ритуальної належності» ( із змінами), підпунктом 2 пункту «а» статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Встановити середні ціни на ритуальні послуги та товари ритуальної належності для КП «Екосервіс» згідно додатку до цього рішення.
  2. Вважати таким, що втратило чинність рішення міськвиконкому від 24 березня 2021 року № 124 «Про встановлення середніх цін на ритуальні послуги, та товари ритуальної належності, що надаються КП «Екосервіс».
  3. Це рішення набуває чинності з дня його офіційного оприлюднення.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Івана Назарця , а організацію виконання на в.о. директора КП «Екосервіс» Максима Шапірка.

Міський голова                                                              Руслан СЕРПЕНІНОВ

123-ritualni-poslugi.doc.doc

28 березня 2024

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Березень