С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

Р І Ш Е Н Н Я

14 лютого 2022 року                                                                                     № 90

Про затвердження Положення

про проведення конкурсу «Жінка року»

Сарненської міської територіальної

громади та складу комісії

З метою підвищення ролі жінок у суспільному і громадському житті громади,  участі жінки у державотворчих процесах, розкриття вмінь, талантів, професійних та творчих здібностей, виявлення та оприлюднення імен жінок, які своєю працею впливають на розбудову громади, на підставі статей 34, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити Положення про проведення конкурсу «Жінка року» Сарненської міської територіальної громади (далі - Конкурс) згідно з додатком 1 та склад комісії з визначення переможців Конкурсу згідно з додатком 2.

1. Фінансовому управлінню Сарненської міської ради (Радько О.А.) та управлінню культури, туризму, молоді та спорту Сарненської міської ради (Раковець Е.К.) щорічно передбачати в бюджеті міської територіальної громади кошти на проведення конкурсу.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Івана НАЗАРЦЯ.

Міський голова                                                               Руслан СЕРПЕНІНОВ

до рішення виконавчого комітету

14.02.2022 № 90

про проведення конкурсу «Жінка року»

Сарненської міської територіальної громади

1.Загальні положення

1.1. Конкурс «Жінка року» Сарненської міської територіальної громади (далі – Конкурс) проводиться щорічно напередодні Міжнародного жіночого дня.

1.2. Організатор Конкурсу – управління культури, туризму, молоді та спорту Сарненської міської ради.

1.3. Учасники Конкурсу:

Жінки - мешканки Сарненської міської територіальної громади, які зареєстровані та фактично проживають на території Сарненської міської ради, здійснюють свою діяльність на території Сарненської міської територіальної громади, без обмеження у віці,  мають досягнення у професійній, творчій, спортивній, інтелектуальній, соціально-гуманітарній діяльності, впливають на громадське життя громади, сприяють його розвитку.

1. Мета та завдання Конкурсу

2.1. Метою Конкурсу є популяризація важливої ролі жінки в суспільстві, її участі у державотворчому процесі, сприяння розвитку її творчих здібностей, професійних вмінь, надання можливості жителям Сарненської громади познайомитися з досягненнями успішних жінок.

2.2. Основними завданнями Конкурсу є:

- стимулювання інтересу громадськості до досягнень та потреб жінок;

- популяризація активної життєвої позиції та соціально-спрямованої діяльності жінок Сарненської міської територіальної громади;

- пропаганда успішної діяльності талановитих жінок  шляхом розміщення інформації про учасниць в засобах масової інформації.

1. Умови проведення Конкурсу

3.1.Конкурс проводиться за такими номінаціями:

- жінки – працівники органів місцевого самоврядування (номінація «Жінка у владі»);

- жінки – працівники галузі освіти і науки (номінація «Жінка на освітянській ниві»);

- жінки – працівники галузі охорони здоров’я (номінація «Жінка – берегиня життя»);

- жінки – представники галузі культури, творчих професій (номінація «Жінка – творець краси і натхнення»);

- жінки – представники правоохоронних органів, працівники служби ДСНС, військовослужбовці (номінація “Жінка із зірками на погонах”);

- жінки – працівники лісівничої та аграрної сфер (номінація «Жінка в господарстві»);

- жінки – підприємці (номінація «Бізнес-леді»);

- жінки – представники галузі фізичної культури та спорту, спортсменки (номінація «Жінка – підкорювач спортивних висот»);

- жінки – громадські діячі, керівники громадських організацій, профспілок (номінація «Жінка – громадська діячка»);

- жінки - працівники фінансових структур та банківських установ (номінація «Жінка – фінансист»)

- жінки – працівники житлово-комунального господарства (номінація «Жінка – господиня»)

- жінки – працівники сфери соціального захисту населення (номінація «Жінка – муза милосердя»)

- жінки – працівники галузі інфраструктури та промисловості (номінація «Жінка -  профі в галузі»)

3.2. Для участі у конкурсі необхідно подати:

• подання з зазначенням прізвища, імені та по батькові учасниці, місце роботи, назви номінації, на яку претендує учасниця;
  • стислу біографію претендентки;
  • показники діяльності, професійні досягнення, копії грамот та нагород (при наявності) претендентки.

3.3. Відповідно оформлені матеріали, що зазначені у пункті 3.2. цього Положення,  надсилаються підприємствами, установами та організаціями різних форм власності, громадськими та профспілковими організаціями на ім’я міського голови до управління культури, туризму, молоді та спорту Сарненської міської ради (м. Сарни, вулиця Широка, 31, 4 поверх) або в електронній формі на адресу управління.

3.4. Матеріали подаються до 20 лютого щорічно.

1. Оцінювання

4.1. Переможців Конкурсу визначає комісія, яка утворена цим рішенням. Основною формою роботи комісії є засідання. Засідання комісії проводить голова комісії, або його заступник. Комісія приймає рішення шляхом голосування більшістю голосів. Рішення комісії оформляється секретарем комісії шляхом складання протоколу.

1. Підведення підсумків та нагородження

5.1. Переможці Конкурсу нагороджуються Грамотою (диплом номінанта відповідного зразка), Статуеткою (відповідного зразка), квітковими композиціями.

6.Фінансове забезпечення

6.1. Фінансове забезпечення Конкурсу здійснюється за рахунок коштів бюджету міської територіальної громади, передбачених у кошторисі управління культури, туризму, молоді та спорту Сарненської міської ради.

Керуючий справами                                                    Вячеслав ШИМКО

до рішення виконавчого комітету

14.02.2022 № 90

Склад комісії