, Головний редактор

№528 від 05 листопада 2021 року "Про Програму забезпечення мобілізаційної підготовки на території Сарненської міської територіальної громади на 2022-2024 роки"

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

05 листопада 2021 року                                                                           № 528                                                                                         

 

 

Про Програму забезпечення

мобілізаційної підготовки на території

Сарненської міської територіальної громади

на 2022-2024 роки

 

 

          Відповідно до підпункту один пункту «а» статті 27,   частини 6 статті 59  Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

  1. Схвалити Програму забезпечення мобілізаційної підготовки на території Сарненської міської територіальної громади  на 2022-2024 роки (додається).
  2. Подати Програму забезпечення мобілізаційної підготовки на території Сарненської міської територіальної громади  на 2022-2024 роки на затвердження сесії міської ради.
  3. Фінансовому управлінню міської ради передбачити кошти на виконання заходів Програм забезпечення мобілізаційної підготовки на території Сарненської міської територіальної громади  на 2022-2024 роки в межах реальних фінансових можливостей бюджету  міської територіальної громади на відповідні роки.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Міщеню В.П.

 

 

Міський  голова                                                                      Руслан СЕРПЕНІНОВ

 

Прикріплені файли
528-ns-programa-mp-sarni.doc.doc

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікунів для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікуна для недієздатних осіб"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 11 січня 2022 року "Про встановлення режиму роботи  ательє з ремонту одягу в орендованому приміщенні у м.Сарни по вул. Ярослава  Мудрого, 8"

Пошук документів

Корисні посилання