С А Р Н Е Н С Ь К А      М І С Ь К А      Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї      О Б Л А С Т І

ВИКОНАВЧИЙ   КОМІТЕТ

07 жовтня 2022 року                                                                                № ____

Про стан готовності об’єктів соціальної

сфери громади до осінньо-зимового періоду

2022-2023 років

Заслухавши та обговоривши інформації генерального директора КНП «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської міської ради Нестеренка Олександра Леонтійовича, головного лікаря КНП «Сарненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської міської ради Максимук Ольги Анатоліївни, начальника управління освіти Сарненської міської ради Кошкіної Діани Атоліївни, заступника начальника управління культури, туризму, молоді та спорту Сарненської міської ради Маковецької Анни Іванівни, директора КЗ «Центр надання соціальних послуг» Сарненської міської ради Малецької Лариси Іванівни  щодо підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2022-2023 років, керуючись Законом України «Про  житлово-комунальні послуги», статтею 13 Закону України «Про теплопостачання», пунктом 1 частини «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Інформації генерального директора КНП «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської міської ради Нестеренка Олександра Леонтійовича, головного лікаря КНП «Сарненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської міської ради Максимук Ольги Анатоліївни, начальника управління освіти Сарненської міської ради Кошкіної Діани Атоліївни, заступника начальника управління культури, туризму, молоді та спорту Сарненської міської ради Маковецької Анни Іванівни, директора КЗ «Центр надання соціальних послуг» Сарненської міської ради Малецької Лариси Іванівни щодо підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2022-2023 років взяти до відома (додаються).

1. Генеральному директору КНП «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської міської ради Нестеренку Олександру Леонтійовичу завершити підготовку підприємства до опалювального сезону та виконати наступні заходи із енергозбереження:

2.1. Поточний ремонт даху патологічного моргу КНП «Сарненська центральна районна лікарня», (можливий відсоток енергозбереження об’єкта при виконанні заходів до 25).

Термін: до 01.11.2022

1. Начальнику управління культури, туризму, молоді та спорту Сарненської міської ради Раковцю Едуарду Кириловичу завершити підготовку об’єктів до опалювального сезону та виконати наступні заходи із енергозбереження:

3.1. Поточний ремонт даху клубу в с. Довге Тутовицького старостинського округу, (можливий відсоток енергозбереження об’єкта при виконанні заходів до 15).

Термін: до 01.11.2022

3.2. Поточний ремонт даху клубу в с. Бутейки Великовербченського старостинського округу, (можливий відсоток енергозбереження об’єкта при виконанні заходів до 20).

Термін: до 01.11.2022

3.3. Поточний ремонт даху будинку культури в с. Тутовичі Тутовицького старостинського округу, (можливий відсоток енергозбереження об’єкта при виконанні заходів до 25).

Термін: до 01.11.2022

3.4. Поточний ремонт даху клубу в с. Вирка Великовербченського старостинського округу, (можливий відсоток енергозбереження об’єкта при виконанні заходів до 30).

Термін: до 01.11.2022

1. Начальнику управління освіти Сарненської міської ради Кошкіній Діані Атоліївні завершити підготовку об’єктів до опалювального сезону та виконати наступні заходи із енергозбереження:

4.1. Поточний ремонт даху Яринівської гімназії, (можливий відсоток енергозбереження об’єкта при виконанні заходів до 10).

Термін: до 01.11.2022

1. Генеральному директору КНП «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської міської ради Нестеренку Олександру Леонтійовичу, головному лікарю КНП «Сарненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської міської ради Максимук Ользі Анатоліївні, начальнику управління освіти Сарненської міської ради Кошкіній Діані Атоліївні, начальнику управління культури, туризму, молоді та спорту Сарненської міської ради Раковцю Едуарду Кириловичу, директора КЗ «Центр надання соціальних послуг» Сарненської міської ради Малецької Лариси Іванівни завершити підготовку котелень та теплових мереж, а також інших запланованих заходів по підготовці підприємств, закладів освіти, культури, закладів соціального призначення до роботи в осінньо-зимовий період 2022-2023 років.

Термін: до 14.10.2022

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступників міського голови згідно із розподілом обов’язків.

Міський голова                                                                           Руслан СЕРПЕНІНОВ

№356 від 07 жовтня 2022 року "Про стан готовності об’єктів соціальної сфери громади до осінньо-зимового періоду 2022-2023 років".doc

23 квітня 2024
№ від 23 квітня 2024 року "Про затвердження подання до суду про призначення опікуна для недієздатної особи"