С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

14 червня 2022 року                                                                                    № 112

Про проведення аналізу і перевірки

викладених фактів у листах головного

лікаря комунального некомерційного

підприємства «Сарненський центр

первинної медико-санітарної допомоги»

Сарненської міської ради

На підставі листів головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Сарненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської міської ради Максимук Ольги Анатоліївни від 07.06.2022 №01-19/273 та від 13.06.2022 №01-12/279 щодо сприяння у вирішенні питання про отоварення талонів на паливно-мастильні матеріали в загальній кількості на 11 990 л бензину марки А-92 і А-95, які були закуплені підприємством в 2019-2021 роках, керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та з метою забезпечення ефективного використання коштів на придбання паливно-мастильних матеріалів і забезпечення безперебійної роботи комунального некомерційного підприємства «Сарненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської міської ради:

1. Провести аналіз та перевірку викладених фактів у листах головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Сарненський центр первинної медико- санітарної допомоги» Сарненської міської ради щодо придбання і використання паливно-мастильних матеріалів, за період з 01.01.2019 по 01.06.2022.
  2. Для здійснення аналізу і перевірки зазначених фактів, викладених у листах, створити робочу групу у складі: начальника відділу соціально-економічного розвитку Сарненської міської ради Янка Ігоря Михайловича та головного спеціаліста цього відділу Боровця Анатолія Прокоповича.
  3. Головному лікарю комунального некомерційного підприємства «Сарненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської міської ради Максимук Ользі Анатоліївні забезпечити надання необхідних документів робочій групі для здійснення аналізу і перевірки викладених фактів у вищезазначених листах з придбання паливно-мастильних матеріалів, а також документів щодо їх списання.
  4. Начальнику відділу соціально-економічного розвитку Янку Ігорю Михайловичу за наслідками проведеного аналізу і перевірки фактів, викладених у листах головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Сарненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської міської ради, до 24.06.2022 підготувати доповідну записку на ім'я міського голови.

Міський голова                                                                         Руслан СЕРПЕНІНОВ

27 березня 2024
№ від 27 березня 2024 року "Про погодження місця для надання послуг з прокату електросамокатів"

27 березня 2024