С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

Р І Ш Е Н Н Я

27 січня 2022 року                                                                                          № 01

Про роботу об’єктів житлово-

комунального господарства та об’єктів

соціальної сфери в осінньо-зимовий

період 2021-2022 років

Заслухавши інформацію директора КП «Сарнитеплосервіс» Деркача Тараса Анатолійовича з питання «Про роботу об’єктів житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери в осінньо-зимовий період 2021-2022 років», інформацію директора КП «Житлосервіс» Міська Олександра Олександровича про утримання житлового фонду, що перебуває в управлінні КП «Житлосервіс», іншого майна комунальної власності та його експлуатації в зимово-весняний період 2022 року, станом на 18.01.2022 року, інформацію виконуючого обов’язки директора КП «Екосервіс» Шапірка Максима Миколайовича про стан готовності КП «Екосервіс» до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років, керуючись Законом України «Про  житлово-комунальні послуги», пунктом 1 частини «а» статті 30, частиною 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Інформацію директора КП «Сарнитеплосервіс» Деркача Тараса Анатолійовича з питання «Про роботу об’єктів житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери в осінньо-зимовий період 2021-2022 років, інформацію директора КП «Житлосервіс» Міська Олександра Олександровича про утримання житлового фонду, що перебуває в управлінні КП «Житлосервіс», іншого майна комунальної власності та його експлуатація в зимово-весняний період 2022 року, станом на 18.01.2022 року, інформацію виконуючого обов’язки директора КП «Екосервіс» Шапірка Максима Миколайовича про стан готовності КП «Екосервіс» до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років взяти до відома (додаються).
  2. Директору КП «Сарнитеплосервіс» Деркачу Тарасу Анатолійовичу:
  • Постійно створювати двотижневий запас палива на підприємстві, відповідно до потреби, з метою безперебійного проходження та нормального завершення опалювального періоду 2021-2022 років.
  • Вжити заходів щодо погашення підприємством заборгованості по виплаті заробітної плати працівникам.
  • Вжити заходів щодо погашення перед підприємством заборгованості споживачів за спожиту теплову енергію.
  • До 01.04.2022 подати до виконавчого комітету Сарненської міської ради конкретні пропозиції (з розрахунками) щодо модернізації існуючого теплового господарства підприємства.
  1. Директору КП «Житлосервіс» Міську Олександру Олександровичу:
  • Вжити заходів щодо погашення перед підприємством заборгованості споживачів за послуги з управління багатоквартирним будинком.
  • До 01.03.2022 подати до виконавчого комітету Сарненської міської ради перелік багатоквартирних житлових будинків, що знаходяться на території Сарненської міської територіальної громади, в яких КП «Житлосервіс» може надавати послуги з управління багатоквартирним будинком.
  • До 01.03.2022 у всіх багатоквартирних житлових будинках, що знаходяться на території Сарненської міської територіальної громади, які не перебувають в управлінні КП «Житлосервіс» та в яких не створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (32 будинки), провести роз’яснювальну роботу щодо необхідності обрання співвласниками такого будинку форми його управлінням, зокрема вибору управителя або створення ОСББ.
  1. Заступнику директора КП «Екосервіс» Шапірку Максиму Миколайовичу:
  • Забезпечити підприємство необхідний запас посипочних та протиожеледних матеріалів для оперативної обробки доріг, вулиць, тротуарів Сарненської міської територіальної громади під час ожеледиці, необхідного для завершення осінньо-зимового періоду 2021-2022 років.
  • Вжити заходів щодо погашення перед підприємством заборгованості споживачів за послуги з централізованого водовідведення та послуги із вивезення та захоронення твердих побутових відходів.
  • До 04.2022 подати до виконавчого комітету Сарненської міської ради конкретні пропозиції (з розрахунками) щодо модернізації існуючого каналізаційного господарства підприємства.
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступників міського голови згідно з розподілом обов’язків.

Міський голова                                                                         Руслан СЕРПЕНІНОВ

№01 від 27 січня 2022 року "Про роботу об’єктів житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери в осінньо-зимовий період 2021-2022 років".doc

26 квітня 2024
№ від 26 квітня 2024 року "Про схвалення Програми забезпечення депутатської діяльності депутатів Сарненської міської ради на 2025-2027 роки"