№131 від 23 березня 2021 року "Про закріплення територій обслуговування дітей з особливими освітніми потребами за комунальною установою «Степанський інклюзивно-ресурсний центр»"

23 березня 2021 року                                                                             №  131

Про закріплення територій обслуговування

дітей з особливими освітніми потребами за

комунальною установою «Степанський

інклюзивно-ресурсний центр»

З метою забезпечення  територіальної доступності здобуття дошкільної та загальної середньої освіти для дітей з особливими освітніми потребами, беручи до уваги договір про співпрацю між Степанською селищною радою та Сарненською міською радою від 22 лютого 2021 року, керуючись  статтею 56 Закону України «Про освіту», статтею  20 Закону України «Про повну загальну середню освіту»,  статтею 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року № 545 «Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр» (зі змінами), виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Закріпити за комунальною установою «Степанський інклюзивно-ресурсний центр» Степанської селищної ради Сарненського району Рівненської області територію обслуговування дітей з особливими освітніми потребами населені пункти Сарненської міської територіальної громади, що територіально наближені до даного інклюзивно-ресурсного центру, а саме:

с. Мале Вербче, с. Велике Вербче, с. Вирка, с. Бутейки, с. Корост, с.Кричильськ, с. Одринки, с. Угли, с. Убереж, с. Поляна.

Орієнтовна кількість дітей віком від 2 до 18 років - 2800.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на начальника управління освіти Сарненської міської ради Діану Кошкіну.

Міський голова                                                                     Руслан СЕРПЕНІНОВ

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"

19 квітня 2024