№413 від 04 грудня 2020 року "Про погодження створення інклюзивної групи у дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) №6 «Казка» комунальної власності Сарненської міської ради"

Р І Ш Е Н Н Я

04 грудня  2020 року                                                                              № 413

Розглянувши клопотання  дошкільного навчального закладу ( ясла-садок) №6 «Казка» комунальної власності Сарненської міської ради від 27.11.2020 №150, щодо створення інклюзивної  групи  для дитини з особливими потребами дошкільного віку, відповідно до Закону України «Про охорону дитинства»,   статті 12  «Про дошкільну освіту», Порядку комплектування інклюзивних груп у дошкільних навчальних закладах, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України від 06.02.2015 №104/52, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 26 лютого 2015 р. за № 224/26669, Інструктивно-методичних рекомендацій щодо організації діяльності інклюзивних груп у дошкільних навчальних закладах, постановою Кабінету Міністрів України від 10.04.2019 №530 «Про затвердження Порядку організації діяльності інклюзивних груп у закладах дошкільної освіти  та з метою забезпечення рівного доступу до дошкільної освіти дітей з особливими освітніми потребами, керуючись  підпунктом 1 пункту «а» статті 32,  «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет

В И Р І Ш И В:

1. Погодити створення інклюзивної групи з 1 січня 2021 року для дитини з особливими освітніми потребами дошкільного віку на базі дошкільного навчального закладу ( ясла-садок) №6 «Казка» комунальної власності Сарненської міської ради.
  2. Завідувачці дошкільного навчального закладу ( ясла-садок) №6 «Казка» ( Павленок Л.В.) створити належні умови для інклюзивного навчання та виховання дітей.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Івана Назарця.

Міський голова                                                                             Руслан СЕРПЕНІНОВ

28 березня 2024

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Березень
28 березня 2024