25  лютого  2021 року

№ 124

Про внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2020 №75 «Про організацію харчування та  встановлення розміру вартості харчування учнів  для закладів загальної середньої освіти»

Керуючись  статтею 56 Закону України «Про освіту», статтею  20 Закону України «Про повну загальну середню освіту»,  статтею 25  Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", постановою Кабінету Міністрів України  від 02.02.2011 №116 «Про затвердження Порядку надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від обкладення податком на додану вартість», наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України   від 01.10.2012 № 590 «Про затвердження Вимог щодо розробки, впровадження та застосування постійно діючих процедур, заснованих на принципах Системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР)», з метою забезпечення повноцінного харчування учнів  закладів загальної, середньої  беручи до уваги висновок та рекомендації  постійних депутатських комісій  міської ради, Сарненська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Внести зміни до  рішення Сарненської міської ради від 24.12.2020 №75 «Про організацію харчування та  встановлення розміру вартості харчування учнів  для закладів загальної середньої освіти», виклавши пункт 1 в наступній редакції:

«1. Організувати безкоштовне харчування за рахунок бюджету міської територіальної громади дітей пільгових категорій закладів загальної середньої освіти, крім дітей, які мають право на безоплатне харчування відповідно до закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», а саме:

1.1. Дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних та інклюзивних класах в закладах загальної середньої освіти;

1.2.  Дітей, батьки або особи, які їх замінюють, є учасниками операції об'єднаних сил чи загинули під час виконання бойових дій в зоні АТО/ООС , дітей, батьки або особи, які їх замінюють є учасниками бойових дій та території інших держав та дітей, батьки або особи, які їх замінюють, є внутрішньо переміщеними особами згідно Закону України від 20.10.2014 №1706 «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб»

1.3. Дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям", які навчаються в 1-4 класах  закладах  загальної середньої освіти.»

1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з: питань бюджету, фінансів та соціальної політики (Шапірко М.М.), економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку ( М’якішев І.Ф.), а організацію виконання на першого заступника міського голови ( Назарця І.П.).

Міський голова                                                                     Руслан СЕРПЕНІНОВ

23 квітня 2024
№ від 23 квітня 2024 року "Про затвердження подання до суду про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Квітень