С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

Р І Ш Е Н Н Я

29 березня 2024 року                                                                                                                                 № 193

Про затвердження попереднього висновку стосовно

відповідності інтересам та потребам територіальної

громади пропозиції Дубровицького міського голови

Богдана Микульського про початок переговорів з питань

організації співробітництва територіальних громад у сфері

надання соціальної послуги стаціонарного догляду

Керуючись статтями 11, 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 5 Закону України «Про співробітництво територіальних громад», на підставі розпорядження Сарненського міського голови від 28.03.2024 № 67 «Про вивчення, оцінку та громадське обговорення пропозиції Дубровицького міського голови Богдана Микульського про початок переговорів з питань організації співробітництва територіальних громад у сфері надання соціальної послуги стаціонарного догляду», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити попередній висновок стосовно відповідності інтересам та потребам Сарненської міської територіальної громади пропозиції Дубровицького міського голови від 21.02.2024 № 05-282 про початок переговорів з питань організації співробітництва територіальних громад у сфері надання соціальної послуги стаціонарного догляду, а саме: між Дубровицькою міською територіальною громадою та Сарненською міською територіальною громадою у сфері надання соціальної послуги стаціонарного доглядуу формі делегування Сарненській міській територіальній громаді виконання одного завдання з передачею їй відповідних ресурсів (додається).
  2. Комунальному закладу «Центр надання соціальних послуг» Сарненської міської радизабезпечити надання на сесію Сарненської міської ради проєкту рішення про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Івана НАЗАРЦЯ.

Міський голова                                                                        Руслан СЕРПЕНІНОВ

193-cnsp-visnovok.docx.docx

21 травня 2024
№ від 21 травня 2024 року "Про надання повноважень"