С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

Р І Ш Е Н Н Я

07  жовтня 2022 року                                                                                          № 370

Про затвердження попереднього висновку стосовно відповідності інтересам та потребам територіальної громади пропозиції щодо ініціювання співробітництва територіальних громад

Керуючись статтями 11, 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 5 Закону України «Про співробітництво територіальних громад», на підставі розпорядження Сарненського міського голови від 27.09.2022 № 230 «Про вивчення, оцінку та громадське обговорення пропозиції про початок переговорів з питань організації співробітництва територіальних громад», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити попередній висновок стосовно відповідності інтересам та потребам Сарненської міської територіальної громади пропозиції Клесівського селищного голови від 08.09.2022 № 1227/04-05 про початок переговорів з питань співробітництва територіальних громад, а саме між Клесівською селищною територіальною громадою та Сарненською міською територіальною громадою, у сфері освіти у формі делегування Сарненській міській територіальній громаді виконання одного чи декількох завдань з передачею їй відповідних ресурсів (додається).
  2. Управлінню освіти Сарненської міської ради забезпечити надання на сесію Сарненської міської ради проєкту рішення про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Володимира МІЩЕНЮ.

Міський голова                                                                        Руслан СЕРПЕНІНОВ

рішенням виконавчого комітету

Сарненської міської ради

07.10.2022 № 370

Попередній висновок

стосовно відповідності інтересам та потребам

1. Суб’єкт внесення пропозиції:

Клесівська селищна територіальна громада через Клесівську селищну раду в особі селищного голови Віктора БУЙНОГО.

1. Дата внесення пропозиції:

08 вересня 2022 року.

Пропозиція внесена у формі листа Клесівського селищного голови від 08.09.2022  № 1227/04-05 «Про пропозицію про початок переговорів з питань організації співробітництва територіальних громад в сфері освіти».

1. Потенційні суб’єкти співробітництва:

Клесівська селищна територіальна громада через Клесівську селищну раду в особі селищного голови Віктора БУЙНОГО та Сарненська міська територіальна громада через Сарненську міську раду в особі міського голови Руслана СЕРПЕНІНОВА.

1. Мета співробітництва:

- сприяння підвищенню професійного розвитку педагогічних працівників закладів освіти Клесівської селищної територіальної громади, їх консультування та психологічна підтримка;

- допомога у розробленні внутрішніх документів закладів освіти, освітніх програм, навчальних програм з навчальних предметів/інтегрованих курсів.

- підготовка закладів освіти до проведення супервізії;

- координація діяльності професійних спільнот педагогічних працівників (методичних об’єднань, творчих груп) закладів освіти;

- забезпечення професійного зростання педагогічних працівників на основі створеної бази даних програм підвищення кваліфікації, інших джерел інформації (веб-ресурсів) та оприлюдненої на веб-сайті Центру.

1. Обґрунтування доцільності співробітництва:

Комунальна установа «Сарненський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області (далі – Центр) була створена з метою сприяння професійному розвитку педагогічних працівників, їх психологічної підтримки та консультування.

Наразі Центр надає цілий ряд послуг, зокрема:

забезпечує надання психологічної підтримки педагогічним працівникам;

організовує та проводить консультування педагогічних працівників з питань планування та визначення траєкторії їх професійного розвитку, проведення супервізії, розроблення документів закладів освіти, особливостей організації освітнього процесу за різними формами здобуття освіти, у тому числі з використанням технологій дистанційного навчання, впровадження компетентнісного, особистісно орієнтованого, діяльнісного, інклюзивного підходів до навчання здобувачів освіти і нових освітніх технологій;

надає інші послуги.

У Центрі наявна матеріально-технічна база та досвідчений кваліфікований персонал, які дозволять і в подальшому забезпечувати надання якісних послуг педагогічним працівникам як Сарненської міської територіальної громади, так і інших територіальних громад.

1. Сфера здійснення співробітництва:

сфера освіти.

1. Форма співробітництва:

делегування Сарненській міській територіальній громаді виконання одного чи декількох завдань з передачею їй відповідних ресурсів.

1. Очікувані фінансові результати співробітництва:

Зменшення навантаження на бюджет Сарненської міської територіальної громади.

Кошти, отримані в результаті співробітництва, можуть бути спрямовані на забезпечення роботи Центру, а саме: покращення матеріально-технічної бази, виконання ремонтних робіт, виплату заробітної плати, здійснення видатків, пов’язаних із господарською діяльністю установи, капітальних видатків (оновлення чи закупівлю основних та технічних засобів) та здійснення інших витрат, що забезпечать покращення якості надання послуг педагогічним працівникам.

Висновок: пропозиція Клесівського селищного голови від 08.09.2022 № 1227/04-05 про початок переговорів з питань співробітництва територіальних громад у сфері освіти у формі делегування Сарненській міській територіальній громаді виконання одного чи декількох завдань з передачею їй відповідних ресурсів відповідає інтересам та потребам Сарненської міської територіальної громади.

Керуючий справам виконавчого комітету                                         Вячеслав ШИМКО

23 квітня 2024
№ від 23 квітня 2024 року "Про затвердження подання до суду про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Квітень