№ 168 від 29 березня 2024 року "Про затвердження  тарифів на платні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Сарненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської міської ради у новій редакції"

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

Р І Ш Е Н Н Я

29 березня 2024 року                                                                                                                № 168

Про затвердження  тарифів на платні

послуги, що надаються комунальним

некомерційним підприємством «Сарненський

центр первинної медико-санітарної допомоги»

Сарненської міської ради у новій редакції

Керуючись статтями  28, 32 та ч.6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я» (зі змінами),  Постанови Кабінету Міністрів України від 17 вересня 1996 року № 1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних і комунальних закладах охорони здоров’я та вищих медичних навчальних закладах» (із змінами), Статуту комунального некомерційного підприємства «Сарненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської міської ради, Положення про платні  послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Сарненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської міської ради та  з метою покращення медичного обслуговування і залучення додаткових коштів для розвитку матеріально-технічної бази комунального некомерційного підприємства «Сарненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської  міської ради», виконавчий комітет Сарненської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити тарифи на платні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Сарненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської міської ради у новій редакції згідно з додатком, що додається.
  2. Оприлюднити це рішення на сайті підприємства, в офіційних засобах масової інформації та на сайті Сарненської міської ради.
  3. Це рішення набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення.
  4. Рішення виконавчого комітету Сарненської міської ради від 05 серпня 2022 року №277 «Про затвердження тарифів на платні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Сарненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської міської ради у новій редакції» визнати таким, що втратило чинність.
  5.  Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника Сарненського міського голови Івана НАЗАРЦЯ.

Міський голова                                                                                          Руслан СЕРПЕНІНОВ

168-pmsd-platni-poslugi-tarifi.doc.doc

21 травня 2024
№ від 21 травня 2024 року "Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав"