С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї   О Б Л А С Т І

(VІІІ  С К Л И К А Н Н Я)

10 лютого 2023 року

№ 1178

Розглянувши звернення Великовербченського ліцею Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області від 31.01.2023 № 19, на підставі листа Тутовицького ліцею Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області від 02.02.2023 № 16, з метою ефективного використання комунального майна та забезпечення підвезення учнів Великовербченського ліцею Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області, керуючись статтею 137 Господарського кодексу України, пунктом 31 частини першої статті 26, статтями 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Указом Президента України від 24.02.2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» (зі змінами), затвердженим Законом України «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні», Законом України «Про передачу, примусове відчуження або вилучення майна в умовах правового режиму воєнного чи надзвичайного стану», за погодженням із постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Передати транспортний засіб, а саме: шкільний автобус марки БАЗ А079.31Ш, реєстраційний номер ВК1524АА, номер шасі автобуса Y7FAS7931D0011463, 2013 року випуску, інвентаризаційний номер – 10510001, первісна балансова вартість - 312500.00 грн, знос - 312500.00 грн, (далі – транспортний засіб) з балансу Тутовицького ліцею Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області на баланс та в оперативне управління Великовербченському ліцею Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області на термін до 30 червня 2023 року.
  2. Великовербченському ліцею Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області:

- створити комісію з приймання – передачі транспортного засобу та затвердити акт приймання-передачі майна;

- надати по одному примірнику акта приймання-передачі транспортного засобу відділу управління комунальною власністю управління житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління комунальною власністю Сарненської міської ради та управлінню освіти Сарненської міської ради.

1. Тутовицькому ліцею Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області до початку 2023-2024 навчального року здійснити всі організаційно-правові заходи для повернення транспортного засобу.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії міської ради з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (Ігор М’якішев) та з питань освіти, культури, молоді та спорту (Оксана Куліш).

Міський голова                                                                        Руслан СЕРПЕНІНОВ

№1178 від 10 лютого 2023 року "Про передачу транспортного засобу з балансу Тутовицького ліцею Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області на баланс та в оперативне управління Великовербченського ліцею  Сарненської місь...".docx

25 квітня 2024
№ від 25 квітня 2024 року "Про схвалення Програми надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку на 2025 - 2027 роки"