, Головний редактор

№305 від 13 грудня 2021 року "Про затвердження актів приймання-передачі майна та індивідуально визначеного майна комунальної власності Сарненської міської територіальної громади в оперативне управління комунальним підприємствам та у..."

С А Р Н Е Н С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

 

13 грудня 2021 року                                                                                             № 305

 

Про затвердження актів

приймання-передачі майна та

індивідуально визначеного майна

комунальної власності Сарненської

міської територіальної громади в

оперативне управління комунальним

підприємствам та установам

Сарненської міської ради

 

На виконання рішення Сарненської міської ради VІIІ скликання від 14.07.2021 року № 359 «Про передачу майна та індивідуально визначеного майна з балансу Сарненської міської ради на баланс та в оперативне управління управлінню освіти, закладам загальної середньої, позашкільної освіти, управлінню культури, туризму, молоді та спорту, КП «Сарни-Арена» Сарненської міської ради»:

 

 1.        Затвердити акт приймання-передачі майна  комунальної власності Сарненської міської територіальної  громади на баланс та в оперативне  управління Маловербчанській гімназії Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області, у кількості 1 (один) шт., що додається.
 2. Затвердити акт приймання-передачі майна  комунальної власності Сарненської міської територіальної  громади на баланс та в оперативне управління Ремчицькому ліцею Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області, у кількості 1 (один) шт., що додається.
 3. Затвердити акт приймання-передачі майна  комунальної власності Сарненської міської територіальної  громади на баланс та в оперативне управління Стрільському ліцею Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області , у кількості 1 (один) шт., що додається.
 4. Затвердити акт приймання-передачі майна  комунальної власності Сарненської міської територіальної  громади на баланс та в оперативне управління Чемернянській гімназії  Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області , у кількості 1 (один) шт., що додається.
 5. Затвердити акт приймання-передачі майна  комунальної власності Сарненської міської територіальної  громади на баланс та в оперативне  управління Довжанській гімназії Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області, у кількості 1 (один) шт., що додається.
 6. Затвердити акт приймання-передачі майна  комунальної власності Сарненської міської територіальної  громади на баланс та в оперативне  управління Бутейківській гімназії Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області, у кількості 1 (один) шт., що додається.
 7. Затвердити акт приймання-передачі майна  комунальної власності Сарненської міської територіальної  громади на баланс та в оперативне  управління Сарненській гімназії № 6 Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області, у кількості 1 (один) шт., що додається.
 8. Затвердити акт приймання-передачі майна  комунальної власності Сарненської міської територіальної громади на баланс та в оперативне  управління комунальному підприємству «Сарни-Арена» Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області, у кількості 1 (один) шт., що додається.
 9. Затвердити акт приймання-передачі майна комунальної власності Сарненської міської територіальної громади на баланс та в оперативне управління Сарненському районному ліцею «Лідер» Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області, у кількості 1 (один) шт., що додається.
 10. Затвердити акт приймання-передачі майна комунальної власності Сарненської міської територіальної  громади на баланс та в оперативне управління опорному закладу «Люхчанський ліцей» Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області, у кількості 1 (один) шт., що додається.
 11. Затвердити акт приймання-передачі майна комунальної власності Сарненської міської територіальної громади на баланс та в оперативне управління Сарненському ліцею № 4 Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області, у кількості 1 (один) шт., що додається.
 12. Затвердити акт приймання-передачі майна комунальної власності Сарненської міської територіальної громади на баланс та в оперативне управління управлінню культури, туризму, молоді та спорту Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області, у кількості 1 (один) шт., що додається.
 13. Затвердити акт приймання-передачі майна комунальної власності Сарненської міської територіальної громади на баланс та в оперативне управління Полянській гімназії Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області, у кількості 1 (один) шт., що додається.
 14. Затвердити акт приймання-передачі майна комунальної власності Сарненської міської територіальної громади на баланс та в оперативне управління Сарненській гімназії № 3 Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області, у кількості 1 (один) шт., що додається.
 15. Затвердити акт приймання-передачі майна комунальної власності Сарненської міської територіальної громади на баланс та в оперативне управління Тутовицькому ліцею Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області, у кількості 1 (один) шт., що додається.
 16. Затвердити акт приймання-передачі майна комунальної власності Сарненської міської територіальної громади на баланс та в оперативне управління Яринівській гімназії Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області, у кількості 1 (один) шт., що додається.
 17. Затвердити акт приймання-передачі майна комунальної власності Сарненської міської територіальної громади на баланс та в оперативне управління управлінню освіти Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області, у кількості 1 (один) шт., що додається.
 18. Керівникам закладів загальної середньої, позашкільної освіти, управлінню освіти, управлінню культури, туризму, молоді та спорту, КП «Сарни-Арена» Сарненської міської ради забезпечити взяття на баланс відповідного майна, з відображенням на відповідних рахунках.
 19. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою, а організацію виконання покласти на заступника міського голови В. Міщеню.

 

 

 

Міський голова                                                                       Руслан СЕРПЕНІНОВ

Останні документи

Документи → Проєкти рішень міської ради 19-ї сесії
24 березня 2023
Про внесення змін до Програми  розвитку житлово-комунального господарства на території Сарненської міської територіальної громади на 2021-2024 роки

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 березня 2023
Про внесення змін до рішення виконавчогокомітету міської ради від 09.07.2021 № 376«Про затвердження Положення про опікунську раду при виконавчому комітеті Сарненської міської ради та її складу» (зі змінами)

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 березня 2023
Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 березня 2023
Про розгляд заяви ТОВ «Полюс-Сервіс» щодо надання дозволу на розміщення засобу зовнішньої реклами

Документи → Проєкти рішень міської ради 19-ї сесії
24 березня 2023
Про внесення змін до Програми   по здійсненню благоустрою на 2022-2024 роки

Пошук документів