, Головний редактор

№319 від 28 грудня 2021 року "Про затвердження акту приймання-передачі майна на баланс та в оперативне управління Сарненському ліцею  № 2 Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області"

С А Р Н Е Н С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

 

28 грудня 2021 року                                                                                          № 319  

 

Про затвердження акту

приймання-передачі майна на

баланс та в оперативне управління

Сарненському ліцею  № 2

Сарненської міської ради

Сарненського району

Рівненської області

 

На виконання рішення Сарненської міської ради VІIІ скликання від 14.07.2021 року № 359 «Про передачу майна та індивідуально визначеного майна з балансу Сарненської міської ради на баланс та в оперативне управління управлінню освіти, закладам загальної середньої, позашкільної освіти, управлінню культури, туризму, молоді та спорту, КП «Сарни-Арена» Сарненської міської ради», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування»:

 

  1. Затвердити акт приймання-передачі майна комунальної власності Сарненської міської територіальної громади на баланс та в оперативне  управління Сарненському ліцею № 2 Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області, у кількості 1 (один) шт., що додається.
  2. Директору Сарненського ліцею № 2 Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області забезпечити взяття на баланс відповідного майна, з відображенням на відповідних рахунках.
  3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою, а організацію виконання покласти на першого заступника міського голови І. Назарця.

 

 

 

Міський голова                                                                       Руслан СЕРПЕНІНОВ

Останні документи

Документи → Проєкти рішень ради
02 лютого 2023
Про затвердження розпоряджень Сарненського міського голови та рішень виконавчого комітету міської ради, прийнятих у міжсесійний період

Документи → Проєкти рішень ради
02 лютого 2023
Про внесення змін до Програми  сприяння створенню, фінансової підтримки та забезпечення функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків  на території Сарненської міської територіальної громади на 2022-2024 роки

Документи → Проєкти рішень ради
02 лютого 2023
Про внесення змін до Програми  розвитку житлово-комунального господарства на території Сарненської міської територіальної громади на 2021-2024 роки

Документи → Проєкти рішень ради
02 лютого 2023
Про внесення змін до Програми  розвитку житлово-комунального господарства на території Сарненської міської територіальної громади на 2021-2024 роки

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
01 лютого 2023
№ від 01 лютого 2023 року "Про внесення змін до Програми  розвитку житлово-комунального господарства на території Сарненської міської територіальної громади на 2021-2024 роки"

Пошук документів