24 вересня 2021 року

Про передачу водонапірної башні з балансу

Тутовицького ліцею   Сарненської міської ради

Сарненського району Рівненської області на баланс

та у господарське відання КП Сарненської міської ради «Екосервіс»

Беручи до уваги лист старости старостинського округу № 8 від 20.07.2021 № 12/08-97, відповідно до статті 136 Господарського кодексу України,  статей 25, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Передати водонапірну башню з балансу Тутовицького ліцею Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області на баланс та у господарське відання КП Сарненської міської ради «Екосервіс».
  2. Директору Тутовицького ліцею Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області оформити акт приймання-передачі водонапірної башні, та зняти її з балансу після належного оформлення приймання - передачі.
  3. Керівнику КП Сарненської міської ради «Екосервіс» взяти на баланс та у господарське відання водонапірну башню.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступників міського голови В.Міщеню та Т.Драганчука.

Міський голова                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

26 квітня 2024
№ від 26 квітня 2024 року "Про схвалення Програми по здійсненню благоустрою на 2025-2027 роки"

26 квітня 2024