, Адміністратор

№138 від 25 лютого 2021 року "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування ДП «Сарненське лісове господарство»"

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

                                    

25 лютого 2021 року                                                                                     №138                             

“Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

в постійне користування ДП «Сарненське

лісове господарство»”

        

               Розглянувши клопотання ДП «Сарненське  лісове господарство» від 28.01.2021 та проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг на території Сарненської міської ради, керуючись ст.ст. 12, 122, 123, 125, 126  Земельного кодексу України, п. 34 ч.1 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та враховуючи висновки і рекомендації постійних комісій міської ради,  міська рада

                  

В И Р І Ш И Л А :

 

  1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування ДП «Сарненське  лісове господарство» для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення державної власності за межами населених пунктів на території Люхчанської сільської ради Сарненського району Рівненської області.

 

  1. Надати ДП «Сарненське лісове господарство» в постійне користування земельну ділянку площею 5.5500 га (кадастровий номер 5625484800:04:001:0024) для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг на території Сарненської міської ради за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Сарненської міської ради.

 

  1. ДП «Сарненське лісове господарство» право користування земельною ділянкою оформити відповідно до Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень".

 

  1. ДП «Сарненське лісове господарство» виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, екології та природокористування (Пацукевич А.С.).

 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                     Руслан СЕРПЕНІНОВ

Останні документи

Документи → Розпорядження міського голови → 2022 рік → Січень
27 січня 2022
№12 від 25 січня 2022 року "Про  затвердження плану заходів, спрямованих на розвиток системи спортивної реабілітації учасників бойових дій на 2022 та наступні роки"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
26 січня 2022
№ від 26 січня 2022 року "Про встановлення режиму роботи дитячих атракціонів на території міського скверу «Залізничник» та на центральній площі міста по  вул.Широкій у м. Сарни"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
26 січня 2022
№ від 26 січня 2022 року "Про встановлення режиму роботи дитячих атракціонів (електромобілі, сігвеї та батут) на центральній площі міста по вул.Широкій  у  м. Сарни  "

Документи → Проєкти рішень ради
26 січня 2022
Про передачу ноутбуків з балансу КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» Сарненської міської ради на баланс КЗ «Сарненська дитячо-юнацька спортивна школа» Сарненської міської ради

Документи → Проєкти рішень ради
26 січня 2022
Про припинення права оперативного управління майна

Пошук документів

Корисні посилання