№393 від 14 липня 2021 року "Про надання дозволу КП «Екосервіс» на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення в постійне користування земельних ділянок в межах Сарненської міської ради"

14 липня 2021 року                                                                                          № 393

Про надання дозволу КП «Екосервіс» на

розроблення проєктів землеустрою щодо

відведення в постійне користування земельних

ділянок в межах Сарненської міської ради

Розглянувши звернення КП «Екосервіс», керуючись ст.ст. 12, 92, 122, 123 Земельного кодексу України, п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, за погодженням з постійними комісіями міської ради,  міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.   Надати дозвіл КП «Екосервіс» на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування для будівництва та обслуговування об'єктів рекреаційного призначення в межах Сарненської міської ради згідно з додатком.
  2.    Проєкти землеустрою щодо відведення  земельних ділянок виготовити у відповідності до чинного земельного законодавства.

1.        Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, екології та природокористування              (Пацукевич А.С.), а організацію виконання - на начальника відділу по управлінню природними ресурсами, регулювання земельних відносин та агропромислового розвитку Сарненської міської ради (Мацков О.В.).

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                           Руслан СЕРПЕНІНОВ

до рішення Сарненської

міської ради

№393 від 14.07.2021 року