, Головний редактор

№448 від 24 вересня 2021 року "Про Міську соціальну програму запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі на період до 2025 року"

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

24 вересня  2021 року                                                                                № 448

 

Про Міську соціальну програму

запобігання та протидії домашньому

насильству та насильству за ознакою

статі на період до 2025 року

 

Відповідно до пункту 22 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» (зі змінами), Указу Президента України від 21 вересня 2020 року №398/220 «Про невідкладні заходи із запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі, захисту прав осіб, які постраждали від такого насильства»,  постанови Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2021 року №145 «Питання Державної соціальної програми запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі на період до 2025 року», розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 13 травня 2021 року № 364 «Про Обласну соціальну програму запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі на період до 2025 року», на виконання розпорядження голови Сарненської районної державної адміністрації від 02 червня 2021 року № 208 «Про Районну соціальну програму запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі на період до 2025 року»,  з метою підвищення ефективності взаємодії центральних і місцевих органів виконавчої влади, громадськості, удосконалення механізму запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі в умовах децентралізації з урахуванням міжнародних стандартів, за  погодженням з постійними комісіями міської ради, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити Міську соціальну програму запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі на період до 2025 року (далі – Програма), що додається.
  2. Виконавцям забезпечити реалізацію Програми, про що інформувати комунальний заклад «Центр надання соціальних послуг» Сарненської міської ради щопівроку до 01 числа місяця, що настає за звітним періодом.
  3. Комунальному закладу «Центр надання соціальних послуг» Сарненської міської ради інформувати про стан виконання розпорядження голови районної  державної  адміністрації від 02 червня 2021 року № 208 «Про Районну соціальну програму запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі на період до 2025 року» управління соціального захисту населення Сарненської райдержадміністрації щопівроку до 05 числа місяця, що  настає за звітним періодом.
  4. Фінансовому управлінню Сарненської міської ради передбачати кошти на виконання заходів програми в межах фінансових можливостей бюджету міської територіальної громади на відповідні роки.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, фінансів та соціальної політики (Шапірко М.М.), а організацію виконання рішення - на першого заступника міського голови Івана Назарця.

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                       Руслан СЕРПЕНІНОВ

 

Прикріплені файли
Міська соціальна програма запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі на період до 2025 року.doc
Додаток до Програми.doc

Останні документи

Документи → Розпорядження міського голови → 2022 рік → Серпень
10 серпня 2022
№185 від 10 серпня 2022 року "Про створення комісії з визначення  спортсменів, тренерів, спортивних команд Сарненської міської територіальної громади на 2022-2024 рокина отримання щомісячної підтримки"

Документи → Розпорядження міського голови → 2022 рік → Серпень
10 серпня 2022
№182 від 10 серпня 2022 року "  Про нагородження Подякою Сарненського міського голови"

Документи → Проєкти рішень ради
10 серпня 2022
  Про безоплатну передачу пального Комунальному підприємству Сарненської міської ради «Екосервіс»

Документи → Проєкти рішень ради
10 серпня 2022
Про передачу матеріальних цінностей з балансу комунального підприємства «САРНИ-АРЕНА» Сарненської міської ради на баланс та в оперативне управління комунального закладу «Сарненська дитячо-юнацька спортивна школа» Сарненської міської ради

Документи → Проєкти рішень ради
10 серпня 2022
Про перейменування існуючих вулиць та провулків на території Сарненської міської територіальної громади

Пошук документів