23 грудня 2021 року                                                                                                №  708

З метою відведення нових вулиць на території Сарненської міської територіальної громади, згідно з генеральними планами територій селища Чемерне Сарненської міської територіальної громади, затвердженого рішенням Тутовицької сільської ради від 02.03.2011 №180 «Про затвердження генерального план с-ща Чемерне», села Дубки Сарненської міської територіальної громади, затвердженого рішенням Люхчанської сільської ради від 18.11.2014 №1473 «Про затвердження генерального плану с.Дубки», села Обірки Сарненської міської територіальної громади, затвердженого рішенням Люхчанської сільської ради від 20.10.2016 №316 «Про затвердження генерального плану с.Обірки», села Мар’янівка Сарненської міської територіальної громади, затвердженого рішенням Любиковицької сільської ради від 22.02.2018 №190 «Про затвердження генерального плану с.Мар’янівка», села Любиковичі Сарненської міської територіальної громади, затвердженого рішенням Любиковицької сільської ради від 01.04.2014 №169 «Про затвердження генерального плану та плану зонування території с.Любиковичі», міста Сарни Сарненської міської територіальної громади, затвердженого рішенням Сарненської міської ради від 20.07.2016 №2014 «Про затвердження генерального плану м.Сарни», керуючись Законами України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», «Про географічні назви», пунктом 41 частини 1 статті 26, статтями 59, 73  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням Сарненської міської ради від 28.05.2021 №217 «Про  комісію з упорядкування найменувань вулиць, провулків, площ, парків та інших споруд Сарненської міської територіальної громади», враховуючи рішення виконавчого комітету Сарненської міської ради №604 від 20.12.2021 «Про найменування нововідведених та перейменування існуючих вулиць, провулків на території Сарненської міської територіальної громади», за погодженням із постійними комісіями міської ради, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Найменувати нововідведені вулиці, запроєктовані відповідно до генеральних планів територій селища Чемерне Сарненської міської територіальної громади, затвердженого рішенням Тутовицької сільської ради від 02.03.2011 №180 «Про затвердження генерального плану с-ща Чемерне», села Дубки Сарненської міської територіальної громади, затвердженого рішенням Люхчанської сільської ради від 18.11.2014 №1473 «Про затвердження генерального плану с.Дубки», села Обірки Сарненської міської територіальної громади, затвердженого рішенням Люхчанської сільської ради від 20.10.2016 №316 «Про затвердження генерального плану с.Обірки», села Мар’янівка Сарненської міської територіальної громади, затвердженого рішенням Любиковицької сільської ради від 22.02.2018 №190 «Про затвердження генерального плану с.Мар’янівка», села Любиковичі Сарненської міської територіальної громади, затвердженого рішенням Любиковицької сільської ради від 01.04.2014 №169 «Про затвердження генерального плану та плану зонування території с.Любиковичі», міста Сарни Сарненської міської територіальної громади, затвердженого рішенням Сарненської міської ради від 20.07.2016 №2014 «Про затвердження генерального плану м.Сарни», згідно з додатками 1, 2, 3, 4, 5, 6.
  2. Перейменувати існуючі вулиці в м.Сарни Сарненської міської територіальної громади згідно з додатком 7.
  3. Секретарю ради (Мичці А.І.):
    • Надати державному підприємству «Національні інформаційні системи» перелік найменувань та перейменувань вулиць, провулків згідно з додатками 1-7 до цього рішення з метою внесення даних до Державних реєстрів Міністерства юстиції України.
    • Довести це рішення до служб екстреного виклику «101», «102», «103», «104» та інших служб, установ згідно з чинним законодавством, опублікувати його в засобах масової інформації і на офіційному сайті міської ради.
  4. Це рішення набуває чинності з моменту його офіційного оприлюднення.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань освіти, культури, молоді і спорту (Куліш О.В.).

Міський голова                                                                                 Руслан СЕРПЕНІНОВ

№708 від 23 грудня 2021 року "Про найменування нововідведених та перейменування існуючих вулиць, провулків на території Сарненської міської територіальної громади".docx

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"