№246 від 23 жовтня 2021 року "Про утримання доріг, вулиць, прибудинкових територій Сарненської міської територіальної громади у зимовий період  2021-2022 років"

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

23 жовтня 2021 року                                                                                               № 246

Про утримання доріг, вулиць, прибудинкових

територій Сарненської міської територіальної

громади у зимовий період  2021-2022 років

З метою забезпечення безперебійного і безпечного руху автомобільного транспорту та пішоходів на дорогах, вулицях та прибудинкових територіях Сарненської міської територіальної громади в зимовий період 2021-2022 років, керуючись підпунктом 20 пункту 4 статті 42, пунктом 8 статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Зобов’язати керівників комунального підприємства Сарненської міської ради «Екосервіс» (Солтіс О.Я.), комунального підприємства «Житлосервіс» Сарненської міської ради (Місько О.О.) розробити заходи по  утриманню доріг, вулиць та прибудинкових територій Сарненської міської територіальної громади у зимовий період 2021-2022 років.

До 30.11.2021року.

1. Затвердити перелік техніки, яка може бути залучена до очищення снігу по вулицях Сарненської міської територіальної громади у зимовий період (додається).

1. Встановити місце вивезення снігу з вулиць міста – відпрацьовані кар’єри на південно-західній околиці міста (вул. Варшавська).

1. Комунальному підприємству Сарненської міської ради «Екосервіс»      (Солтіс О.Я.) укласти з підприємствами, установами, організаціями міста договори на послуги снігоочисної техніки у зимовий період 2021-2022 років, згідно з додатком, при необхідності долучити приватних підприємців міста.

До 30.11.2021року.

1. Рекомендувати керівникам підприємств, установ, організацій долучитись до виконання заходів по утриманню доріг, вулиць Сарненської міської територіальної громади у зимовий період, забезпечити постійну готовність техніки і контроль за її роботою.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Тараса ДРАГАНЧУКА.

Міський голова                                                                         Руслан СЕРПЕНІНОВ

246-utrimannja-doriv-v-zimovij-period-2021-2022.doc.doc

27 березня 2024
№ від 27 березня 2024 року "Про погодження місця для надання послуг з прокату електросамокатів"