№59 від 07 квітня 2021 року "Про призначення матеріально відповідальних осіб"

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

07 квітня 2021 року                                                                                № 59

«Про призначення матеріально відповідальних осіб»

Беручи до уваги рішення міської ради від 15.12.2020 № 17 "Про початок реорганізації Великовербченської сільської ради шляхом приєднання до Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області", № 18 "Про початок реорганізації Городецької сільської ради шляхом приєднання до Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області", № 19 "Про початок реорганізації Коростської сільської ради шляхом приєднання до Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області", № 20 "Про початок реорганізації Костянтинівської сільської ради шляхом приєднання до Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області", № 21 "Про початок реорганізації Кричильської сільської ради Сарненського району Рівненської області шляхом приєднання до Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області", № 22 "Про початок реорганізації Любиковицької сільської ради шляхом приєднання до Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області", № 23 "Про початок реорганізації Люхчанської сільської ради шляхом приєднання до Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області", № 24 "Про початок реорганізації Ремчицької сільської ради шляхом приєднання до Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області", № 25 "Про початок реорганізації Стрільської сільської ради шляхом приєднання до Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області", № 26 "Про початок реорганізації Тутовицької сільської ради шляхом приєднання до Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області", від 25.02.2021 № 184 «Про утворення старостинських округів Сарненської міської територіальної громади», від 25.02.2021 № 186 «Про затвердження старост», № 185 "Про затвердження Положення про старосту", №№ 109-118 "Про затвердження передавального акту", керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням міської ради від 25.02.2021 № 103 «Про передачу на баланс та у господарське відання або оперативне управління майна комунальної власності Сарненської міської територіальної громади комунальним суб'єктам господарювання»:

1. Визначити Гольонко Олену Степанівну - старосту Великовербченського старостинського округу №1 (села Велике Вербче, Бутейки, Вирка) Сарненської міської ради матеріально відповідальною особою за майно, зазначене в Додатку 1.

1. Визначити Титечка Віктора Петровича - старосту Коростського старостинського округу № 2 (села Корост, Мале Вербче, Одринки) Сариенської міської ради матеріально відповідальною особою за майно, зазначене в Додатку 2.
  2. Визначити Банацького Тараса Івановича - старосту Кричильського старостинського округу № 3 (села Кричильськ, Поляна, Угли, Убереж) Сарненської міської ради матеріально відповідальною особою за майно, зазначене в Додатку 3.

1. Визначити Басик Ірину Миколаївну - старосту Городецького старостинського округу № 4 (села Городець, Сварині, Велихів) Сарненської міської ради матеріально відповідальною особою за майно, зазначене в Додатку 4.

1. Визначити Боровика Романа Володимировича - старосту Костянтинівського старостинського округу № 5 (села Костянтинівка, Іванівка, Орлівка) Сарненської міської ради матеріально відповідальною особою за майно зазначене в Додатку 5.

1. Визначити Доліда Леоніда Володимировича - старосту Ремчицького старостинського округу № 6 (села Ремчиці, Яринівка, Тріскині, Копище) Сарненської міської ради матеріально відповідальною особою за майно, зазначене в Додатку 6.

1. Визначити Губеню Ларису Михайлівну - старосту Цепцевицького старостинського округу № 7 (села Цепцевичі, Висове) Сарненської міської ради матеріально відповідальною особою за комунальне майно Сарненської міської територіальної громади, яке розташоване/знаходиться на території Цепцевицького старостинського округу.

1. Визначити Гамзу Олену Авакумівну - старосту Тутовицького старостинського округу № 8 (села Тутовичі, Довге, селище Чемерне) Сарненської міської ради матеріально відповідальною особою за майно, зазначене в Додатку 7.

1. Визначити Вагнер Ірину Миколаївну - старосту Люхчанського старостинського округу № 9 (села Люхча, Дубки, Обірки, Глушиця, Глушицьке) Сарненської міської ради матеріально відповідальною особою за майно, зазначене в Додатку 8.

1. Визначити Бакарову Наталію Миколаївну - старосту Стрільського старостинського округу № 10 (села Стрільськ, Маслопуща) Сарненської міської ради матеріально відповідальною особою за майно, зазначене в Додатку 9.

1. Визначити Шкодича Павла Олексійовича - старосту Любиковицького старостинського округу № 1 1 (села Любиковичі, Білятичі, Мар'янівка) Сарненської міської ради матеріально відповідальноюособою за майно, зазначене в Додатку 10.
  2. Міському голові укласти з особами, визначеними пунктами 1-11 цього розпорядження договори про повну матеріальну відповідальність.
  3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою, а організацію виконання покласти на заступників міського голови Володимира Міщеню та Тараса Драганчука.

Міський голова                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

№59 від 07 квітня 2021 року "Про призначення матеріально відповідальних осіб".doc