30 листопада  2021 року

№ 590

Про зміну видів економічної діяльності КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «САРНИ-АРЕНА» САРНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (Код ЄДРПОУ 32404244) та затвердження статуту в новій редакції

Керуючись статтею 93 Цивільного кодексу України, статтями 65, 78, 135 Господарського кодексу України та абзацом 1 пункту 30 частини 1 статті 26, статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи лист директора КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «САРНИ-АРЕНА» САРНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, за погодженнями з постійними комісіями міської ради, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Змінити види економічної діяльності КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «САРНИ-АРЕНА» САРНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (Код ЄДРПОУ 32404244), включивши до переліку наступні:

93.11-Функціювання спортивних споруд (основний);

55.10-Діяльність готелів і подібних засобів тимчасового розміщування;

55.20-Діяльність засобів розміщування на період відпустки та іншого тимчасового проживання;

13.92-Виробництво готових текстильних виробів, крім одягу;

47.81-Роздрібна торгівля з лотків і на ринках харчовими продуктами, напоями та тютюновими виробами.

1. Затвердити Статут КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «САРНИ-АРЕНА» САРНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (код ЄДРПОУ32404244) в новій редакції, що додається.
  2. КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ«САРНИ-АРЕНА» САРНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (код ЄДРПОУ 32404244) подати зміни до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, для чого уповноважити директора КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «САРНИ-АРЕНА» САРНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (код ЄДРПОУ 32404244) Білецького М.Ф. провести відповідні заходи щодо державної реєстрації змін до відомостей про види економічної діяльності юридичної особи та Статуту у новій редакції у порядку згідно з чинним законодавством України.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (М’якішев І. Ф.).

Міський голова                                                                  Руслан СЕРПЕНІНОВ

rishennja-sarni-arena.docx.docx
statut-arena.docx.docx

19 квітня 2024