, Адміністратор

№27 від 05 січня 2021 року "Про зміну назви комунального некомерційного підприємства «Сарненська стоматологічна поліклініка» Сарненської районної ради та затвердження Статуту підприємства в новій редакції"

Р І Ш Е Н Н Я

05 січня 2021року № 27Про зміну назви комунального некомерційного підприємства «Сарненська стоматологічна поліклініка» Сарненської районної ради та затвердження Статуту підприємства в новій редакціїКеруючись Законами України «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Основи законодавства України про охорону здоров’я», враховуючи рішення Сарненської міської ради від 12 листопада 2020 року № 12 «Про прийняття майна у комунальну власність Сарненської міської територіальної громади», керуючись статтями 15, 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», беручи до уваги рішення міської ради №779 від 26 лютого 2008 року «Про делегування повноважень виконкому Сарненської міської ради щодо затвердження статутів об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Сарни», виконком міської ради


В И Р І Ш И В:


  1. Змінити назву комунального некомерційного підприємства «Сарненська стоматологічна поліклініка» Сарненської районної ради на комунальне некомерційне підприємство «Сарненська стоматологічна поліклініка» Сарненської міської ради.
  2. Затвердити Статут комунального некомерційного підприємства «Сарненська стоматологічна поліклініка» Сарненської міської ради у новій редакції.
  3. Керівнику комунального некомерційного підприємства «Сарненська стоматологічна поліклініка» Сарненської міської ради подати документи для проведення державної реєстрації Статуту комунального некомерційного підприємства «Сарненська стоматологічна поліклініка» Сарненської міської ради у новій редакції.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Івана Назарця.Міський голова Руслан СЕРПЕНІНОВ

Прикріплені файли
27-statut-stomat-nova-redakcija-2021.doc.doc

Останні документи

Документи → Проєкти рішень радиПро внесення змін до рішення Сарненської міської ради від 25.02.2021 №94 «Про затвердження Положення про відділ архітектури та містобудування управління житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про розгляд заяви громадянина (особа) про внесення змін в його облікові дані, шляхом включення до складу сім’ї неповнолітньої дитини."

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про затвердження подання до суду про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про встановлення режиму роботи пересувної тимчасової споруди «Фішка» у м.Сарни по вул. Широка"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про встановлення тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням альтернативних джерел енергії, для КП «Сарнитеплосервіс»"

Пошук документів

Корисні посилання